Rubriky:

NHL

Hamrlík se údajně vídal se zatčeným mafiánem

20. února 2009 22:40 - MONTREAL

Tři hráči slavného hokejového klubu Montreal Canadiens měli podle listu La Presse blízko k muži, jenž byl minulý týden zatčen v rámci operace proti organizovanému zločinu. Se zatčeným Pasqualem Mangiolou se údajně vídali jak běloruští bratři Sergej a Andrej Kosticynové, tak český obránce Roman Hamrlík. Ani jeden z hráčů ovšem není podezřelý z trestného činu.

Mangolia, jenž je obviněn z obchodu s drogami a zbraněmi, byl podle listu La Presse v úzkém kontaktu především se sourozenci Kosticynovými, jejichž dokumenty finanční povahy u něj při zatčení policie našla.

Bělorusové a Hamrlík prý byli často vídáni v jeho společnosti v montrealských nočních podnicích a policie má k dispozici nahrávky téměř denních rozhovorů mezi ním a jedním nebo oběma bratry Kosticynovými.

Podle serveru ESPN.com už vedení NHL vyslalo své lidi do Montrealu, aby o případu hovořili s policií. O dění v Canadiens se zajímá také hráčská asociace NHLPA a pohovory s hráči a vedením týmu plánuje její výkonný šéf Paul Kelly.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..