Sedmnáctiletý fanoušek vyhrožoval hokejistovi Ovečkinovi smrtí

8. května 2009 11:09 - PITTSBURGH

Policie v Pittsburghu odhalila fanouška, který na internetu vyhrožoval smrtí hokejové hvězdě Washingtonu Capitals Alexandru Ovečkinovi. Podle agentury AP zatím nebyl sedmnáctiletý mladík z ničeho obviněn.

Chlapec, jehož jméno nebylo kvůli nezletilosti zveřejněno, vyhrožoval ruskému útočníkovi na jednom internetovém diskusním fóru, kam ve středu napsal: "Zabiju Ovečkina. A je mi jedno, jestli půjdu do vězení."

Policie mladíka vystopovala v domě v Chambersburgu, asi 200 km od Pittsburghu. Chlapec nebyl po výslechu z ničeho obviněn, přišel však o laptop, který policie zabavila.

Ovečkin údajně o výhrůžce věděl, a přestože mu podle vyšetřovatelů nehrozilo žádné skutečné nebezpečí, během posledních dvou zápasů play off NHL s Pittsburghem ho doprovázela policejní eskorta.

Ruský útočník je jednou z hlavních postav série mezi Washingtonem a Penguins, ve které jeho tým vede 2:1 na zápasy. Ovečkin zatím skóroval v každém duelu série a jednou dokonce zaznamenal hattrick.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..