O účast v Utkání hvězd NHL se uchází devět Čechů včetně Jágra

11. listopadu 2011 10:33 - NEW YORK

Devět českých hokejistů včetně navrátilce Jaromíra Jágra figuruje na seznamu 127 hráčů, z kterých mohou fanoušci vybírat účastníky Utkání hvězd NHL. V pořadí 59. All-Star Game se uskuteční 29. ledna příštího roku v Ottawě.

 

Tom Mihalek, ČTK/AP

Mezi brankáři mohou fanoušci hlasovat pro Tomáše Vokouna z Washingtonu, na postu obránce je jediným českým zástupcem Marek Židlický z Minnesoty. V útoku jsou na výběr vedle Jágra také loňský účastník Utkání hvězd Patrik Eliáš z New Jersey, Tomáš Fleischmann z Floridy, Milan Hejduk z Colorada, úřadující šampión Stanleyova poháru David Krejčí z Bostonu, Milan Michálek z Ottawy a Tomáš Plekanec z Montrealu.

Loni si v tradiční exhibici zahráli Eliáš a Martin Havlát, který letos ve výběru chybí.

Devětatřicetiletý Jágr, jenž se vrátil do NHL po tříletém působení v Omsku, může navázat na předchozích devět startů v Utkání hvězd. Naposledy si v něm zahrál v roce 2004.

Fanoušci mohou hlasovat od pondělí 14. listopadu do 4. ledna na internetu a prostřednictvím aplikací mobilních telefonů. Stejně jako loni rozhodnou o nominaci jednoho brankáře, dvou obránců a tří útočníků. Zbylé hráče pro utkání určí vedení ligy.

Obhájci titulu z Bostonu mají na seznamu šest hráčů, stejně jako Anaheim, Chicago, Philadelphia a Pittsburgh. Ottawa, která hostí exhibici poprvé, má pět adeptů.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..