VIDEO: Parádní hlavička! Ovšem během NHL v podání hokejisty

25. prosince 2011 08:35 - PRAHA

Nejen při fotbale se může fanoušek dočkat efektní hlavičky končící nezřídka gólem. Někdy je možné zaznamenat hlavičku i na hokeji, zpravidla však puk trefí hráče do helmy omylem a v brance skončí jen výjimečně. Švédská hvězda týmu NHL Vancouver Canucks Daniel Sedin v zápase proti Detroitu však předvedl jasný úmysl a odhlavičkoval puk vzorově. Gólem to sice neskončilo, ale i tak si zasloužil uznání.

 

ČTK/AP

Během druhé třetiny středečního zápasu NHL mezi Vancouverem a Detroitem vedli domácí 3:1, když dostal puk útočník Canucks Alexandre Burrows a obloučkem jej vyhodil z obranné třetiny.

Kotouč se snášel k zemi ve středním pásmu, kde už jej pečlivě sledoval připravený Daniel Sedin a ukázkově jej před zaskočeným Dacjukem z Detroitu odhlavičkoval do útočné zóny.  A vzápětí si pro puk ještě dojel k hrazení.

grg, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..