Živě

NHL zkrátila Bissonnetteův trest z deseti zápasů na tři

29. září 2013 13:05 - New York

Vedení NHL výrazně zkrátilo disciplinární trest útočníkovi Paulu Bissonnetteovi z Phoenixu, který si za pokus pomstít faul na českého hokejistu Rostislava Kleslu nezahraje tři zápasy. Původně měl vynechat deset utkání. Bissonnette argumentoval, že v přípravném zápase s Los Angeles skočil na led v rámci normálního střídání a ne jen kvůli rvačce.

 

Jeff McIntosh, ČTK/AP

Bitkař Phoenixu mstil 13. září faul Jordana Nolana na Kleslu a měl pykat až do 24. října. Během odvolacího řízení NHL jeho argumenty uznala a trest zredukovala pro nedostatek důkazů.

Bissonnette měl také přijít o 37.820 dolarů z platu, nyní to bude 11.346 dolarů. Útočník Phoenixu tvrdil, že střídal Maxe Domiho, nicméně ten na hrací ploše zůstal a k bitce se připojil.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..