Rubriky:

NHL

Američané omylem pozvali do týmu pro Soči důchodce. A navíc Kanaďana!

3. ledna 2014 18:15 - New York

Humorné faux pas se podařilo zástupcům americké hokejové reprezentace, kteří na nadcházející olympijské hry do Soči prostřednictvím textové zprávy pozvali do národního týmu omylem sedmašedesátiletého důchodce. A ještě k tomu Kanaďana!

 

Rob Grabowski, Reuters

Jak k nedorozumění došlo? Vedení amerického týmu v čele s Jimem Johanssonem se prostřednictvím sms zprávy pokoušelo informovat o nominaci útočníka Ryana Keslera, ten si však před časem změnil číslo mobilu a zapomněl o tom federaci informovat.

Jaké bylo Johanssonovo překvapení, když si na displeji vlastního mobilu přečetl reakci nesprávného adresáta, jenž reagoval na celou situaci s humorem: „Je mi 67 let a jsem Kanaďan žijící ve Vancouveru. S největší radostí budu za vás hrát. Myslím, že celá Kanada bude šťastná, když nastoupím ve vašem mužstvu."

Vedení týmu se podle serveru yahoo.com s forvardem Keslerem, který hraje právě za Vancouver Canucks, nakonec podařilo spojit a v olympijské nominaci USA nechybí.

mm, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..