Živě

Palát zůstane v Tampě. S Lightning uzavřel tříletou smlouvu

9. června 2014 16:33 - Tampa Bay

Hokejista Ondřej Palát bude v nadcházejících třech sezónách oblékat dres Tampy Bay. Český útočník se domluvil s Lightning na novém kontraktu, během následujících tří let si vydělá celkem 10 miliónů dolarů. Informoval o tom v pondělí server americké televizní stanice ESPN.

 

Profimedia.cz

Třiadvacetiletý forvard prožil v NHL výtečnou sezónu. V 81 zápasech základní části zaznamenal dohromady 59 bodů (23+36), při hodnocení účasti na ledě nasbíral 32 plusových bodů, a aspiruje na zisk Calder Trophy pro nejlepšího nováčka soutěže.

Účastník letošní olympiády v Soči si podle ESPN přijde v příští sezóně na 2,8 miliónů, v ročníku 2015/2016 si vydělá 3,2 miliónů a v závěrečné sezóně smlouvy pak 4 milióny amerických dolarů.

Rodák z Frýdku-Místku byl druhým nejproduktivnějším nováčkem sezóny. Více bodů nasbíral pouze Nathan MacKinnon z Colorada (63 bodů).

jsv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..