Živě

NHL oznámila rozpis pro novou sezónu, Hertla na úvod čekají šampióni z Los Angeles

23. června 2014 13:46 - New York

Devět dní po konci sezóny ohlásilo vedení zámořské NHL rozlosování nového ročníku. Nejlepší hokejová soutěž světa odstartuje ve středu 8. října a základní část skončí po maratónu 1230 zápasů v sobotu 11. dubna.

 

Lucy Nicholson, Reuters

Úvodní hrací den nabídne čtyři zápasy včetně toho mezi Los Angeles a San Jose. Půjde o reprízu prvního kola play off právě skončeného ročníku, ve kterém Žraloci vedli už 3:0 na zápasy, přesto nakonec postoupili Králové a nakonec dokráčeli až k zisku Stanleyova poháru. Dalšími zápasy prvního dne budou Boston - Philadelphia, Toronto - Montreal a Calgary - Vancouver.

Sezónu obohatí i tradiční utkání Winter Classic pod širým nebem, ve kterém proti sobě první lednový den nastoupí Washington s Chicagem. Dějiště konání bude teprve upřesněno.

Do nové sezóny vstoupí i tým Arizona Coyotes, který se oficiálně přejmenuje už ve středu 27. června z Phoenixu Coyotes. Jako poslední tým se v domácím prostředí představí svým fanouškům New Jersey. Tým s třemi Čechy Markem Židlickým, Jaromírem Jágrem a Patrikem Eliášem v sestavě čekají na úvod čtyři venkovní zápasy, ve své aréně Prudential Center nastoupí až 18. října proti Hertlovu San Jose.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..