Česká kolonie v New Jersey se rozroste. Havlát míří za Jágrem

1. července 2014 20:19 - Newark

Český hokejový forvard Martin Havlát bude v příští sezóně NHL oblékat dres New Jersey. V týmu Devils se potká s trojicí krajanů Jaromírem Jágrem, Patrikem Eliášem a Markem Židlickým. Informoval o tom v úterý server kanadské televizní stanice TSN.

 

Milan Malíček, Právo

Zkušený Havlát přichází do New Jersey ze San Jose, kde působil poslední tři sezóny. V uplynulém ročníku NHL odehrál za Žraloky 48 utkání základní části, v nichž si připsal 22 bodů (12+10).

Třiatřicetiletý útočník se domluvil s Ďábly na podmínkách ročního kontraktu. Během příští sezóny si vydělá 1,5 miliónů dolarů.

V New Jersey se setká i s Michaelem Cammallerim, který se celku z Newarku upsal jako nechráněný volný hráč. Dvaatřicetiletý Kanaďan uzavřel s Devils pětiletou smlouvu, která mu zajišťuje celkem 25 miliónů dolarů.

jsv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..