Rubriky:

NHL

Platový strop v NHL se zvýší na 73 miliónů dolarů

22. června 2016 10:53 - New York

Platový strop pro jednotlivé kluby bude v příští sezóně hokejové NHL 73 miliónu dolarů. Oproti předchozímu ročníku se tak zvýší o 1,6 miliónu dolarů. Podobně se zvýšila i minimální částka, kterou musí kluby vynaložit na platy hráčů - z 52,8 na 54 miliónů dolarů.

 

Jerry Lai, Reuters

Vedení NHL krátce před víkendovým draftem v Buffalu a udílením individuálních cen v Las Vegas zveřejnilo i kompletní program soutěže. Jeho součástí jsou i čtyři zápasy pod otevřeným nebem.

Na Nový rok se v Torontu představí Detroit a duel odstartuje oslavy sta let od založení Maple Leafs. O den později se utkají St. Louis a Chicago, v únoru proti sobě nastoupí Pittsburgh a Philadelphia. Už v říjnu čeká zápas pod širým nebem Winnipeg a Edmonton.

Již dříve bylo oznámeno, že nová sezóna NHL začne ve středu 12. října čtyřmi duely. Chicago přivítá hokejisty St. Louis, Edmonton se utká s Calgary, Ottawa s Torontem a finalista Stanleyova poháru San Jose bude hostit v kalifornském derby Los Angeles.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..