Hanzalova hokejka sekla Crosbyho do obličeje a poslala ho k ledu. Hvězda musela do kabin

Pittsburgh

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby se mohl v pondělí radovat z jednoznačného vítězství nad Arizonou 7:0 i ze své 21. branky v sezóně. Na konci první třetiny utkání ale rozhodně nebyl v nejlepším rozpoložení, dokonce musel předčasně odejít do kabin.

Hvězda Pittsburghu Sidney Crosby (87) se raduje z gólu.

Nejlepší střelec této sezóny NHL se skácel k zemi poté, co jej zasáhla do obličeje hokejka útočníka Kojotů Martina Hanzala. K incidentu došlo při kolizi, do níž se přimotal i další hráč Penguins Patrick Hornqvist.

Úder holí do obličeje schytal i český forvard. Rozhodčí se rozhodli nikoho nevylučovat, Crosby se poté vrátil do utkání během druhé třetiny.

Fanouškům Tučňáků se muselo v tu chvíli hodně ulevit, protože vzhledem k četnosti zranění hlavy Crosbyho každý podobný úraz budí velké obavy. I v této sezóně už utrpěl otřes mozku a jeho tým se musel na čas bez něj obejít.