Rubriky:

NHL

Živě

Jágrovy Vánoce? Trénink, rekord, cukroví a zpěv

25. prosince 2016 09:21 - Sunrise/Praha

Český hokejový útočník Jaromír Jágr zažívá v posledních dnech bláznivé období. V pátek překonal v historické tabulce bodování NHL Marka Messiera a stal se druhým nejproduktivnějším hráčem nejlepší hokejové ligy světa. Za 1664 zápasů zaznamenal 1 889 bodů za 755 gólů a 1 134 asistencí. Kladenský rodák nejen o tomto počinu sestříhal krátké video, které umístil na sociální síť.

 

Joe Skipper, ČTK/AP

„Ahoj HR. Pokusil jsem se aspoň tímto amatérským způsobem vytvořit krátké video z mých posledních (bláznivých) 3 dnů 😀. Přeji vám příjemné prožití Vánočních svátků," napsal čtyřiačtyřicetiletý útočník na Facebook.

Ahoj HR. Pokusil jsem se aspoň tímto amatérským způsobem vytvořit krátké video z mých posledních ( blaznivých ) 3 dnů 😀 Přeji vám příjemné prožití Vánočních svátků

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 24. prosinec 2016

Kromě jeho hokejového úsilí a drilu video ukazuje i to, jak si Džegr užívá Vánoc, při kterých si neodpustí ochutnat ani přichystané cukroví.

Sport.cz

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..