Rubriky:

NHL

Končí Jágr? Problém, který způsobil poplašnou atmosféru, zůstává záhadou. Legenda je zraněná, hlásí klub

5. ledna 2018 18:48 - Praha
(Aktualizováno: 5. ledna 2018 21:27)

Fanoušci zpozorněli. Co bude s Jaromírem Jágrem? Opět nehrál a trenér Calgary Glen Gulutzan ve čtvrtek jen řekl, že více se veřejnost dozví v pátek. Konec kariéry, konec v NHL, operace, odchod do Kladna? Hodně variant. Podle zámořských novinářů nepůjde o konec legendy a slavnostní odchod do důchodu v pětačtyřiceti letech. To se nakonec pro tuto chvíli potvrdilo. „Jágr je zraněný, ale problém nebyl zveřejněn,“ napsal server cbssports.com po tréninku Flames. Situace se může měnit každým dnem.

 

Calgary Flames

„Je spousta spekulací o budoucnosti Jaromíra Jágra v Calgary. Zranění, definice jeho role. Chápu to tak, že bezprostřední deklarace nebude, dialog bude nadále pokračovat. To vše je postaveno na pozadí toho, čemu se říká "dohoda, porozumění." V každém případě Jágrova situace v Calgary jistě stojí v příštích dnech za sledování a může se stát jasnější," napsal na Twitter Bob McKenzie z TSN pár hodin před tréninkem Calgary.

K němu se přidal další hlas přímo z kanadského Calgary, kde se čekalo, že zásadní sdělení bude předneseno odpoledne místního času (rozdíl oproti Česku činí osm hodin).

„Nejsem si jistý, jaké zprávy se dnes objeví ohledně Jaromíra Jágra a Calgary Flames, ale nebude to slavnostní odchod do důchodu. Tohle mi bylo řečeno. Odejde? Operace? Bude mimo, než bude zdravý?" odhadoval na Twitteru Wes Gilbertson, reportér z Calgary.

Nic strhujícího však z Kanady nezaznělo.

Pětačtyřicetiletý Jágr má v této sezóně NHL mimo jiné zálusk na absolutní rekord v počtu odehraných zápasů, jenže v tomto ročníku zatím zasáhl jen do 22 utkání. Celkově má na svém kontě 1733 duelů a v historickém pořadí mu patří třetí místo za Markem Messierem (1756) a Gordiem Howem (1767).

V této sezóně už se mu ale krátí čas. Do konce ročníku totiž zbývá 43 duelů a Jágr potřebuje k sesazení Howea nasbírat ještě 35 startů.

Angažmá v Calgary mu zatím příliš nevychází. Potýká se se zraněními a do bodových statistik se naposledy zapsal na konci listopadu.

lik,roj, Sport.cz

Dokončí Jaromír Jágr sezónu v Calgary?

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..