Rubriky:

Ostatní

Jágrova injekce Číňany od debaklu neuchránila

11. září 2019 21:27 - Praha

Velká premiéra skončila neslavně. Tým China Golden Dragon prohrál svůj úvodní zápas ve druhé hokejové lize, ve Slaném dostal nařezáno on Tábora. Ten slavil jasnou výhru 7:0, když už po první dvacetiminutovce vedl o čtyři branky. Čínský celek nezachránila ani hráčská injekce z Kladna. Klub Jaromíra Jágra poslal do týmu Golden Dragon tři mladé hráče.

 

Petr Hloušek, Právo

Čínský hokej si slibuje od působení v tuzemské třetí nejvyšší soutěži zvýšení kvality směrem k budoucnosti, jelikož v roce 2022 se bude v Pekingu konat zimní olympiáda. Tam by se chtěli Číňané samozřejmě ukázat.

Na střídačce týmu je bývalý excelentní útočník Jiří Šejba, jeden z hrdinů české hokejové historie. Sám v létě prohlašoval, že tým začíná od nuly, nicméně se pustil do práce. A teď přišel první výsledek. Radost z něj určitě nemá. Tým China Golden Dragon prohrál s Táborem 0:7. Už po jedenácti minutách vedl soupeř 4:0, a i když skóre nenarůstalo v dalším průběhu raketově, o vítězi nebylo pochyb.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.