Rubriky:

Ostatní

Měsíc po konci v Pardubicích se Rolinek vrací k hokeji. S kým se začal připravovat?

13. listopadu 2019 10:40 - Praha
(Aktualizováno: 13. listopadu 2019 11:05)

Od jeho nečekaného konce v Pardubicích uplynul už měsíc a devětatřicetiletý útočník Tomáš Rolinek si během něj od hokeje odpočinul a čistil si hlavu. Nyní ale kapitán mistrů světa z roku 2010 hlásí návrat, když se od úterý začal připravovat s Vrchlabím. Jestli za druholigový celek bude i hrát, se rozhodne v nejbližších dnech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ambiciózní Vrchlabí suverénně vede tabulku druholigové skupiny Sever, když z patnácti zápasů prohrálo jediný a na druhý Most má náskok osmi bodů.

Za mužstvo vedené trenérem Václavem Baďoučkem nastupuje i řada bývalých hvězd. Nejproduktivnějším hráčem týmu je expardubický Petr Sýkora, druhé místo patří Jaroslavu Bednářovi, jejich spoluhráčem je i Jan Hlaváč.

https://www.facebook.com/hcvrchlabi/posts/10157958728203081

Není vyloučené, že spolu s nimi se bude na ledě prohánět i mistr extraligy z roku 2005 s Pardubicemi Tomáš Rolinek.

„Od dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře," uvedlo Vrchlabí na svém facebookovém profilu.

Rolinek na začátku října po dohodě se svým agentem požádal o předčasné ukončení smlouvy v Pardubicích, v nichž měl spory s tehdejším hlavním trenérem Dynama Ladislavem Lubinou.

Šok v Pardubicích, ikona končí! Byl jsem jak pátý kolo u vozu! Prý jsem chtěl odstřelit trenéra, čílí se

„Na schůzce s trenérem Lubinou a Martinem Sýkorou (generálního ředitele Pardubic) jsem se od trenéra dozvěděl, že zbrojím proti němu, že schválně prohráváme, že chci odstřelit trenéra," uvéděl Rolinek před měsícem jeden z důvodů, který ho vedl k ukončení angažmá v Dynamu.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní