Rubriky:

Ostatní

Živě

Hrůzné zranění mladého brankáře. Na ledě zůstal ležet v kaluži krve a začal boj s časem

13. prosince 2019 13:46 - Ontario/Praha

Ze druhé třetiny utkání mezi týmy Niagara IceDogs a London Knights v rámci kanadské juniorské OHL neuběhla ani minuta, když celý stadion ztichl. Hokejového brankáře domácích Tuckera Tynana zasáhla brusle soupeřova hráče do pravé nohy tak nešťastně, že sedmnáctiletý Američan začal masivně krvácet.

 

Repro foto sportsnet.ca

Pod ležícím brankářem se led začal od krve zbarvovat do ruda, a všichni ihned pochopili, že situace je vážná.

Mladému gólmanovi okamžitě spěchali na pomoc týmoví doktoři s přítomnými zdravotníky a odstartoval boj s časem. Tynanovi se snažili zastavit krvácení, po několika minutách byl z ledu odnesen na nosítkách a okamžitě putoval do nemocnice na operaci.

Otřesení hráči v tu chvíli pochopitelně neměli na hokej ani pomyšlení a utkání bylo po vzájemné dohodě předčasně ukončeno.

Po necelých třech hodinách přišla z nemocnice uklidňující zpráva. Klub prostřednictvím svého Twitteru uvedl, že operace dopadla úspěšně a Tynan je ve stabilizovaném stavu.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.