Rubriky:

Ostatní

Ovečkin může být spokojený. Synovi ještě nejsou dva roky a už válí s hokejkou

7. srpna 2020 11:31 - Praha

Nejsou mu ještě ani dva roky, ale vypadá to, že se potatil. Syn hokejového génia Alexandra Ovečkina předvedl, že když vezme do rukou hokejku, umí s ní na svůj věk slušně zacházet. Stačí se podívat na video, kde předvedl svůj bekhend a rychlost při střelbě na branku.

 

Profimedia.cz

Hvězda Washingtonu se proslavila v NHL jako elitní střelec. Ovečkin v základní části odehrál 1152 zápasů a vstřelil 706 gólů. Nyní ruskému snajprovi patří osmé místo v historické tabulce střelců NHL. Je jisté, že pokud bude nadále hrát, posune se ještě výše. Například na třetího Jaromíra Jágra ztrácí 60 gólů.

Právě něco z těchto genů získal syn Sergej. Ovečkinova manželka zveřejnila krátké video, kde její syn předvedl, jak pálí na branku. Na dítě, kterému ještě nejsou dva roky, působivé.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Пусть это видео будет здесь🙌🏽мой маленький чемпион😍💪🏼

Příspěvek sdílený Nastasiya Ovechkina (@nastyashubskaya),Srp 2, 2020 v 11:08 PDT

Před pár týdny Ovekčin zveřejnil jiné video, zde se jeho syn popasoval s velkou hokejkou, ne malou. I když byla dvakrát větší, přesto s ní dokázal střílet. Kde bude tento kluk za pár let? Půjde v otcových bruslích...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

❤️

Příspěvek sdílený Alexander Ovechkin (@aleksandrovechkinofficial),Čen 25, 2020 v 1:48 PDT

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.