Rubriky:

Ostatní

Hokejový kouč Čada měl na Slovensku pozitivní test na koronavirus

16. října 2020 14:21 - Bratislava

Český trenér slovenského hokejového týmu Bratislava Capitals Rostislav Čada měl pozitivní test na koronavirus. Šestašedesátiletý kouč nepovede mužstvo minimálně v dnešním utkání mezinárodní rakouské ligy proti Linci. Na lavičce ho nahradí viceprezident a generální ředitel klubu Dušan Pašek.

 

www.khl.ru

Capitals měli první případ covidu-19 v týmu minulý týden, kdy měl pozitivní nález útočník Miloš Bubela. Mužstvo šlo do karantény a po pěti dnech se podrobilo dalšímu testování, jež odhalilo nákazu u Čady a hráčů Maxima Čajkoviče a Brocka Higgse. Všichni se izolovali od týmu.

"Rosťa se má dobře. Stejně jako pozitivně testovaní hráči nemá žádné příznaky nemoci," řekl novinářům Pašek, jenž nejspíš povede tým i v neděli ve Štýrském Hradci. Bratislavský klub je aktuálně v tabulce ligy, jež byla do minulé sezony známá jako EBEL, poslední se ziskem dvou bodů ze tří zápasů.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.