Hokejisté Hradce v přípravě popáté vyhráli, dva góly dal debutant Petržilka

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v přípravě popáté za sebou. V šestém letním utkání porazili účastníka mezinárodní rakouské ligy Bratislavu Capitals 4:2. Dvěma góly přispěl k výhře debutující dvacetiletý útočník Jakub Petržilka, posila z prvoligového Kolína.

Kevin Klíma v dresu Hradce Králové

Skóre zápasu otevřel ve 23. minutě slovenský tým díky někdejšímu útočníkovi Columbusu Nikolaji Žerděvovi.

Na gól dvojnásobného mistra světa odpověděl v polovině utkání Petržilka a v úvodu poslední třetiny utkání otočil.

Další hradecké branky dali Christophe Lalancette a Kevin Klíma, před jehož trefou překonal domácího gólmana Henriho Kiviaha ještě Dávid Bondra.

Přípravný zápas:
Mountfield Hradec Králové - iClinic Bratislava Capitals 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Branky: 30. a 43. Petržilka, 52. Lalancette, 60. Kevin Klíma - 23. Žerděv, 53. Bondra.