Živě

VIDEO: Jágr humor neztrácí. Kam bereš to železo? Zíral na kladenského spoluobčana

26. září 2013 13:08 - Kladno

Jaromír Jágr sice kvůli zranění ještě ani netrénoval se svými hokejovými spoluhráči v New Jersey, svůj typický humor ale neztrácí. Před několika týdny nestačil zírat, když před kladenským zimním stadiónem jeden z postarších spoluobčanů na kárce odvážel kusy železa. Jednačtyřicetiletý útočník zveřejnil vtipné video na svém facebooku.

FTV Prima

„To, že nám na zimáku berou železo, to zatím neřeším. Ale to, že každý soupeř, který přijede hrát do Kladna, nám bere body, mně začíná vadit," komentoval Jágr humorný příspěvek, který vznikl při natáčení Top Star magazínu pro televizi Prima.

Jágra během natáčení zpovídala jeho bývalá přítelkyně a modelka Iva Kubelková. Oba se hodně nasmáli, když před kladenským zimním stadiónem tlačil kárku se železem jeden z místních spoluobčanů. „To je naše, tak to pěkně vrať," vyzval ho Jágr. Postarší pán ale okamžitě reagoval: „To víš, že jo, když jsem to dostal!"

Jednačtyřicetiletý Ďábel Jágr pak celou scénu vyšperkoval slovy: „Zimák je města, takže je to v klidu. Přijď zítra zase!" Vtipné video teď sbírá úspěchy napříč internetem.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.