Rubriky:

Ostatní

Hokejový trenér Oslizlo skončil v mistrovském Zvolenu

13. října 2013 21:30 - Zvolen

Český hokejový trenér Lubomír Oslizlo už nevede slovenské mistry ze Zvolena. Vedení klubu ho odvolalo po dnešní extraligové porážce 3:4 po samostatných nájezdech s Martinem. Oslizlo vedl zvolenské mužstvo od letošního května ve 12 ligových zápasech, obhájci titulu patří až předposlední místo v tabulce. Za poslední výkony byli potrestáni i hráči, kteří dostali pokuty.

"Od začátku sezóny jsme se sice gólově trápili, ale hra nebyla špatná. Teď už nejsme spokojení ani s hrou. Nesluší se na mistra, aby se držel ve spodních patrech tabulky. Potřebujeme dostat do kabiny impulz," řekl pro slovenská média generální manažer klubu Milan Čanky.

Šestapadesátiletý bývalý obránce Oslizlo, který před odchodem na Slovensko strávil dva roky v Kometě Brno jako asistent, měl v kádru i dva krajany: obránce Jaroslava Hertla a útočníka Kamila Brabence. Ten dnešní domácí prohře s Martinem nezabránil ani dvěma vstřelenými góly.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.