Rubriky:

Ostatní

Co to provedli?! Rozhodčí se pustili do díla, správce se zhrozil a bylo po zápase

20. února 2016 13:36 - Charlottetown

Vypadalo to na drobný problém, ale nakonec se nedohrálo. V ledě zalitá reklamní šablona se dostala až příliš k povrchu. Rozhodčí usoudili, že by si na ní někdo z hokejistů mohl rozbít ústa, a tak nedostatek chtěli odstranit, jenže nakonec z toho byl předčasný konec.

Blížil se závěr souboje Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar v kanadské QMJHL. Sudí v přerušené hře nejprve chtěli odříznout z ledu vyčnívající kousek plastu, nakonec zkusili vytrhnout celou reklamu. A bylo po utkání.

Správce spráskl ruce. Nikdo se neměl k tomu, aby zahladil nerovnost, kterou by určitě bylo možné tolerovat kdesi na rybníku pod širým nebem, nikoli však pod střechou zimáku. Byť to zprvu vypadalo na banální problém, utkání kvůli němu zůstalo nedokončeno.

Vedení soutěže si s nějakým opakováním či dohráváním hlavu nelámalo, a protože do konce už mnoho času nezbývalo, ponechalo v platnosti okamžitý stav, tedy 5:2 pro domácí.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.