Rubriky:

Ostatní

Živě

Co to provedli?! Rozhodčí se pustili do díla, správce se zhrozil a bylo po zápase

20. února 2016 13:36 - Charlottetown

Vypadalo to na drobný problém, ale nakonec se nedohrálo. V ledě zalitá reklamní šablona se dostala až příliš k povrchu. Rozhodčí usoudili, že by si na ní někdo z hokejistů mohl rozbít ústa, a tak nedostatek chtěli odstranit, jenže nakonec z toho byl předčasný konec.

Blížil se závěr souboje Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar v kanadské QMJHL. Sudí v přerušené hře nejprve chtěli odříznout z ledu vyčnívající kousek plastu, nakonec zkusili vytrhnout celou reklamu. A bylo po utkání.

Správce spráskl ruce. Nikdo se neměl k tomu, aby zahladil nerovnost, kterou by určitě bylo možné tolerovat kdesi na rybníku pod širým nebem, nikoli však pod střechou zimáku. Byť to zprvu vypadalo na banální problém, utkání kvůli němu zůstalo nedokončeno.

Vedení soutěže si s nějakým opakováním či dohráváním hlavu nelámalo, a protože do konce už mnoho času nezbývalo, ponechalo v platnosti okamžitý stav, tedy 5:2 pro domácí.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.