Rubriky:

Ostatní

Hokejisty Znojma posílí nizozemský útočník Bruijsten

23. května 2016 10:10 - Znojmo

Kapitán nizozemské reprezentace Kevin Bruijsten je další posilou hokejistů Znojma, kteří budou obhajovat druhé místo v mezinárodní lize EBEL. Devětadvacetiletý útočník naposledy působil ve francouzském Amiens a letos pomohl Nizozemsku k postupu do první divize mistrovství světa.

 

Václav Šálek, ČTK

"Jeho předností je dobrá orientace v předbrankovém prostoru soupeře, umí zvolit správné místo k zakončení. Navíc je to univerzální hráč, který může nastoupit v útoku na jakémkoliv místě. Je platný i v defenzivě," uvedl sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal na klubovém webu.

Znojmo před novou sezónou už posílili obránce Dalibor Řezníček a útočníci Michal Vodný, Petr Kalus a Polák Patryk Wronka. Do přípravy se zapojili i dva talentovaní útočníci pražské Sparty devatenáctiletý Patrik Kadeřávek a o rok starší Marek Györi. Realizační tým rozšířili asistent trenéra Jiří Žůrek a kondiční trenér Radek Výtisk.

Tým naopak opustil Colton Yellow Horn, který bude hrát za Plzeň.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.