Rubriky:

Ostatní

Náraz s vážnými následky! Mladý český hokejista je po operaci

19. října 2017 15:52 - Berlín

Zlomeninu pátého obratle utrpěl mladý český hokejista Petr Křepelka z týmu Hassfurt Hawks v nedělním utkání nižší německé soutěže ve Freisingu. Podle informací klubového webu byl dvaadvacetiletý odchovanec kladenského hokeje po převozu na kliniku v Murnau operován a nyní leží v nemocnici v umělém spánku. Podporu a přání brzkého uzdravení mu už vyjádřili na Facebooku vedle jeho současného týmu také kladenští Rytíři i fanoušci.

 

http://www.hassfurt-hawks.de/

K nešťastné události došlo již ve 4. minutě zápasu, kdy Křepelka v nájezdu se spoluhráčem z útoku Jakubem Šrámkem při snaze o zakončení bez cizího zavinění klopýtl, ztratil rovnováhu a v pádu narazil hlavou do mantinelu. Zůstal bez hnutí ležet na ledě, až po chvíli byl schopen alespoň komunikace. Po prvním ošetření na zimním stadiónu ve Freisingu byl letecky transportován do nemocnice v Murnau a tam později operován.

Der ESC Haßfurt bedankt sich für alle erhaltenen Genesungswünsche, auch im Sinne von Petr Krepelka! Wir werden ihm diese...

Zveřejnil(a) ESC Haßfurt e.V. dne 17. říjen 2017

Po zhruba dvacetiminutovém přerušení hra pokračovala, ale o pauze po první třetině za stavu 3:3 zašel trenér Martin Reichert za rozhodčími, že tým se vzhledem k nejistotě ohledně Křepelkova zdravotního stavu nemůže na hru soustředit. Utkání pak bylo předčasně ukončeno a o tom, zda bude sehráno znovu, nebo jej hosté prohrají kontumačně, bude rozhodnuto v nejbližších dnech.

Křepelka hrával v mládežnických výběrech Kladna do 16 let, osmnáctce i dvacítce, v sezóně 2015/2016 odehrál dva zápasy za druholigový Sokolov.

mm, škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.