Rubriky:

Reprezentace

Návrat do reprezentace se nekoná, Gulaš se Říhovi omluvil

12. prosince 2018 08:57

Další omluvenka dorazila trenérovi české hokejové reprezentace Miloši Říhovi pro Channel One Cup. Turnaje, který začíná už ve čtvrtek, se kvůli zdravotním problémům z úterního utkání Ligy mistrů proti Skelleftee nezúčastní Milan Gulaš z Plzně.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Dvaatřicetiletý útočník se měl do národního týmu vrátit po deseti měsících. Naposledy jeho dres oblékl v únoru při generálce na olympijské hry proti Finsku. V ní se zranil a přišel o turnaj pod pěti kruhy v Pchjongčchangu.

"Byli jsme rádi, že Milan přehodnotil svůj konec v reprezentaci, jenže jeho zranění mu účast na turnaji neumožňuje. Nedá se nic dělat," prohlásil Říha.

Před Gulašem se mu pro Channel One Cup omluvili kvůli zranění či nemoci obránci Doudera s Vitáskem a útočníci Kousal s Filipem Pavlíkem. Jako náhradu do obrany kouč povolal Poláška s Kundrátkem a ve středu ráno rozhodl i o nových jménech do útoku.

S mužstvem na turnaj pocestují i Radan Lenc z Liberce, Patrik Zdráhal z Vítkovic a rovněž karlovarský Ondřej Beránek, který tak ve dvaadvaceti letech může zažít premiéru v národním týmu.

Češi budou ještě ve středu dopoledne trénovat v pražských Strašnicích, odpoledne pak odletí do Tampere, kde ve čtvrtek vstoupí do Channel One Cupu zápasem s domácími Finy. V pátek se Říhova družina přesune do Moskvy, hlavního dějiště turnaje. V sobotu ji čekají Rusové, o den později Švédové.

škv, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.