Rubriky:

Reprezentace

OBRAZEM: Očekávání jsou velká, cinkne zlato? Fanoušci vyhlížejí úvodní zápas se Švédy

1. května 2015 18:13 - Praha

Zápasem se Švédskem dnes v Praze vstoupí čeští hokejisté do mistrovství světa. Šampionát se po 11 letech vrátil do České republiky a domácí tým na něm bude usilovat o první medaili od bronzu z roku 2012. Očekávání fanoušků jsou obrovská, vstoupí Růžičkův výběr do turnaje pravou nohou? Historie mluví pro něj, úvodní zápas na MS ještě česká reprezentace nikdy neprohrála.

Kateřina Machová/Jan Pečený, Sport.cz

Švédsko je tradičním soupeřem českého týmu na MS. Na loňském šampionátu Seveřané Růžičkův výběr dvakrát porazili včetně zápasu o bronz. V přípravě na turnaj se oba celky utkaly ve Švédsku a každý tým vyhrál jednou.

"Hlavně, aby to všichni přežili ve zdraví, a když přidají i nějaký pěkný výsledek, tím lépe. Alespoň to budeme moci oslavit," řekl serveru Sport.cz jeden z fanoušků před libeňskou O2 arenou, kde se již dlouhou dobu před začátkem utkání (od 20:15) sešli nadšení hokejoví příznivci. Jejich povzbuzování budou Jágr a spol. v těžkém duelu s Tre Kronor rozhodně potřebovat!

Kateřina Machová/Jan Pečený, Sport.cz

Porazí čeští hokejisté ve svém úvodním vystoupení na MS tým Švédska?


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.