Reprezentace

Rychlý úder a poté pohoda, údržba. Oznámkujte české hráče po Bělorusku

11. května 2018 22:44 - Praha

Povedlo se. Až v pátém utkání na mistrovství světa v Dánsku Češi dokázali vstřelit úvodní gól zápasu. Předtím to byl vždy soupeř. Zápas s Běloruskem Jandačův výběr zvládl bez větších potíží, vyhrál 3:0, když rozhodl už v první třetině.

Ondřej Deml, ČTK

První třetina a skóre 3:0. Začátek, který si český tým přál. Využitá přesilovka, rána od modré, střela z kruhu, takto padaly góly. Po Rusku se dokázali prosadit střelecky i další hráči - Šulák, Horák a Řepík.

V prostřední části se skóre neměnilo, stejně tak v poslední třetině, zápas obě mužstva dohrála na pohodu.

Kdo se vám nejvíce líbil, zklamal někdo? Všechny české hráče můžete oznámkovat jako ve škole. Kdo od vás získá nejlepší známku? V seznamu hráčů není Andrej Nestrašil, který po zranění odstoupil po prvním střídání.

lik, Sport.cz

Jak byste ohodnotili české hráče po utkání s Běloruskem? Známkování jako ve škole.