Rubriky:

Komerční články

Real Madrid - Bilbao

Živě

Sledujte závěrečné bitvy o play-off extraligy živě na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 28. února 2019 12:32

Hokejová Tipsport extraliga jde do finiše! Získá Liberec Prezidentský pohár? Jak dopadne boj o první šestku? Bude hrát Sparta předkolo? Kdo doplní Pardubice v baráži? Užijte si extraligové souboje na TV Tipsport, jediné televizi, která vám přináší všechny zápasy živě, ve vysoké kvalitě a plném rozlišení!

 

Tipsport

Extraliga je letos ohromně vyrovnaná a boj o lepší umístění hoří na všech frontách. Ve skvělé formě hrající Liberec, v čele s Markem Kvapilem, si jde za vítězstvím v základní části. Sparta vstoupila pod vedením Uwe Kruppa do extraligy jako uragán, jenž bořil jednoho soupeře za druhým. Se závěrem základní části ale připomíná letní vánek, který jen pohladí a rozdá body, komu může. Na udržení 10. pozice má pražský tým náskok nad Litvínovem pouhé tři body. Do karet mu hraje slabá forma chemiků. Mladá Boleslav a Olomouc tlačí na Vítkovice, proti kterým hraje velmi těžký los v podobě Komety, Hradce, Liberce a Litvínova.

Kometa a Oceláři. To je podle největší komunity sázkařů duo hlavních adeptů na titul v letošním ročníku Tipsport extraligy. Brno míří na titul s kurzem 5,5:1 a s důvěrou 47 % tipérů. Třinečtí Oceláři mají jako každý rok ty nejvyšší ambice a v kurzu 4,6:1 jsou hned v závěsu za obhájcem. Na tiketu má modrobílou lavinu i borec s přezdívkou pavelp. Dojde si s triumfem Komety pro výhru 102 000 Kč? Sledujte TV Tipsport a vše se dozvíte!

Sledujte kompletní program Tipsport extraligy živě a v plném rozlišení!

Obhájí Kometa titul? Naplní Třinec velká očekávání? Kdo se s Tipsport extraligou rozloučí? Je pouze jediné místo, a to je TV Tipsport, kde můžete v plném rozlišení a špičkové kvalitě sledovat všechny zápasy od toho prvního až po finále!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit