Rubriky:

Komerční články

Česká liga je zpět! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 13. února 2020 10:06

Top česká fotbalová liga hlásí návrat. Začíná jarní fáze sezony! V Edenu už pomalu chladí šampaňské, sen o obhajobě titulu se pomalu stává realitou. Důvod? Sešívaní drží před Plzní luxusní náskok – nůžky mezi oběma celky se rozevřely na 16 bodů po 20 kolech. Druhou část ročníku pak tým SKS odstartuje na Bohemians. Potvrdí roli jasného favorita? Bude válet i bez Tomáše Součka? Vsaďte si a sledujte všechny duely elitní české soutěže živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

 

Tipsport.net

Slavia nemá konkurenci, výbornými výkony se prezentovala i na scéně Ligy mistrů, byť většinou dojela na bídnou produktivitu. O novém mistrovi tak už moc lidí nepochybuje. Jak to ale bude na dalších příčkách? Na druhý flek si vedle Plzně brousí zuby hlavně Sparta, kterou od Viktorie dělí pět bodů. Borce z Letné přitom nyní čeká domácí mač s oblíbeným soupeřem – Libercem. Slovan totiž utrpěl na hřišti ACS osm ligových porážek v řadě…Vsaďte si a sledujte nejvyšší soutěž živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Kdo urve 2. místo?

„Plzeň vypadá pod Guľou hodně dobře. Má to drajv, dává góly. Měla by hrát podobným stylem jako Slavia a tím se jí i časem výkonnostně přiblížit. Samozřejmě, kouč je nový, bude to chtít čas, navíc odešel Krmenčík... I přesto si myslím, že Viktoria druhé místo udrží. Ano, třeba Sparta na ni ztrácí jen pět bodů, ale herně vypadá hůř než Západočeši. A Jablonec? Neříkám, že je bez šance, ale odešel mu nejlepší obránce a celkově nemá tak kvalitní kádr,“ píše v analýze Tomi9104. Souhlasíte?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.