Rubriky:

Komerční články

Přímé přenosy všech zápasů 1. české ligy zdarma a bez zpoždění? Letos pouze na TV Tipsport

Komerční článek - 7. srpna 2015 15:13

Začátek nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže je tady. Jedinou televizí, která letos nabídne všechny ligové zápasy a navíc bez zpoždění, je internetová TV Tipsport. Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou veškeré přenosy této televize zdarma.

 

A jak je to s nabídkou ostatních televizních stanic? Ty nejatraktivnější duely každého kola budou k vidění na placeném kanálu O2 TV. Pokud budete chtít v televizi sledovat Spartu proti Plzni nebo derby Sparta – Slavia, budete si muset za sledování zaplatit. Na internetové sportovní televizi TV Tipsport budou ale i takové zápasy pro všechny aktivní sázkaře zdarma. Stačí si založit účet u Tipsportu.

Česká televize bude na svém sportovním kanálu ČT sport vysílat z každého kola pouze omezený počet přímých přenosů a ty největší trháky mezi nimi nebudou. Naopak kompletní porci ligových zápasů z každého kola vysílají některé zpravodajské sportovní portály. Jejich přenosy jsou ale o minutu a půl zpožděné. Pro opravdového sportovního fanouška, který si chce zápas svého oblíbeného týmu pořádně vychutnat, jsou takové přenosy samozřejmě nepoužitelné.

Sledujte všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže online a skutečně „živě" bez zpoždění na TV Tipsport. Založte si ZDE účet u Tipsportu a k registraci dostanete úplně zdarma 150 Kč na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč.

Tipsport.net

Zrušit