Rubriky:

Komerční články

Světový pohár se blíží! Sledujte přípravu s výběrem Severní Ameriky živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 14. září 2016 00:05

Hokejový vrchol roku se blíží! Světový pohár je tady za pár dní a čeští hráči otestují svou formu proti výběru mladých severoamerických hvězd. Sledujte poslední přípravu české reprezentace živě na TV Tipsport!

 

Gaudreau, MacKinnon, Ekblad, McDavid. Před největší hokejovou událostí roku svedou čeští reprezentanti bitvu s mladými hvězdami světového hokeje ve výběru Severní Ameriky do 23 let. Největší komunita sázkařů tentokrát týmu kolem kapitána Plekance moc nevěří. Závratných 98 % tipů totiž míří na mladíky v kurzu 1,80:1. Našim borcům věří jen necelá dvě procenta tipérů v kurzu 3,18:1.

Sázkař WIKI47 se na svém tiketu vyhnul tipu na výsledek a zvolil sázku na minimálně tři góly v české síti. V analýze pak vysvětluje: „Tým Severní Ameriky si potrénoval střelbu na výběru Evropy (11 gólů) a teď bude chtít pokračovat v palbě i proti Česku, jehož obrana tak bude vystavena velkému tlaku a 3 góly v naší síti jsou docela reálné"

Sledujte světové hvězdy živě na TV Tipsport!

Protože vás na TV Tipsport čeká kompletní nálož přímých přenosů z hvězdného Světového poháru, je potřeba se na vrcholnou hokejovou akci roku pořádně připravit. Proto si vychutnejte živě také všechny přípravné mače, včetně toho českého!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit