Rubriky:

Komerční články

Vyšlápnou si čeští reprezentanti na Němce? Tipér Homolka jim nevěří a jde si pro 100 650 Kč!

Komerční článek - 4. října 2016 16:16

Čeští fotbalisté mají za sebou rozpačitý vstup do kvalifikace MS 2018, když na Letné uhráli jenom bezgólovou remízu se Severním Irskem. Tenhle výsledek jejich šance v očích borců z největší komunity sázkařů moc nezvýšil.

 

Pouze mizivá část tipérů to v sobotu v Hamburku vidí na bodový úspěch týmu kouče Jarolíma, když přes 98 % všech vsazených tiketů nese výhru Němců v kurzu 1,22:1. Dominanci německého fotbalu v posledních letech ostatně nijak nepopírá ani tipér s hodně originální přezdívkou monkeyinlovewithtiger. Ten ale vsází na to, že Češi vstřelí gól a ve své analýze vysvětluje, že „Němci sice budou mít častěji míč a půjdou přímočařeji do zakončení, ale tam právě může být šance na naše breaky."

Tři body zůstávají v Německu!
Ať už s inkasovaným gólem, nebo s čistým kontem, za třemi body posílá domácí sázkař Homolka. Ten na tiket zařadil tři dlouhodobé tipy – na výhru Atlética a Tottenhamu v domácích soutěžích a na to, že Sparta naopak domácí ligu nevyhraje – a tento mix doplnil „jedničkou" na sobotní zápas. Celkem si tak vyšlápl na krásných 100 650 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!
Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit