Rubriky:

Komerční články

To je odhad! Tipér pinonek včas využil cashout a zachránil parádní výhru 239 809 Kč!

Komerční článek - 14. října 2016 10:22

Dvojitý zásah tipéra s přezdívkou pinonek, který mu vynesl skoro 300 tisíc korun, nebo parádní extraligová trefa za 35 tisíc. Podívejte se na nejpovedenější hokejové trefy uplynulých dní.

 

Minulý týden předvedl sázkař pinonek famózní hokejovou jízdu. Začal už před víkendem, když poslal do hry kombík, kde měl devět hokejových a dva fotbalové mače. Na ruských hokejových kluzištích vládl suverénně a všechny sázky na počet gólů trefil bezchybně. Po správném tipu na fotbalovou kvalifikaci Chorvatsko – Kosovo, zbýval už jen tip na to, že němečtí fotbalisté dají našim hráčům více než tři branky. Právě v tomhle okamžiku sáhl pinonek po cashoutu, tedy předčasném vyplacení rozehraného tiketu, a udělal dobře. Němci totiž vyhráli právě 3:0 a tím by potopili většinu výhry na tiketu. Díky správné intuici tak tipér pinonek zachránil krásných 239 809 Kč.

Extraligový koncert vynesl 35 tisíc!

Ještě jednou dáme prostor hokejovému expertovi s přezdívkou pinonek, protože jak úspěšně minulý týden zakončil, tak nakročil i do tohoto. V pondělí si zopakoval mix ruského hokeje a fotbalové kvalifikace. Tentokrát ke cashout nesáhl, takže si užil pořádné drama, když Portugalci doháněli dva potřebné góly v 92. a 93. minutě. Povedlo se i podruhé a tentokrát z toho byla výhra 58 199 Kč.

Třetím krásným zásahem se minulý týden prezentoval tipér kuky77. Ten podobně jako jeho kolega zahrál tipy na počet branek a hned čtyřikrát přesně odhadl zápasy v Tipsport extralize. Nebál se remízy Olomouce s Hradcem Králové, správně trefil i střelecký koncert Sparty proti Mladé Boleslavi. Přidal dva zápasy finské ligy a výhra 34 686 Kč za vsazenou dvoustovku byla doma!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit