Rubriky:

Komerční články

Kanonýři Tappary vystřelili tipérovi s přezdívkou fik611431 úžasných 236 263 Kč!

Komerční článek - 6. prosince 2016 09:40

Tentokrát to bude článek plný střelců. Nejdřív se podíváme na famózní zásah ve finské lize, který vynesl čtvrt miliónu, potom to bude stotisícová výhra za 270 vsazených korun z NHL a padesátitisícový triumf za cenu jízdenky na tramvaj.

 

Tipsport.net a.s.

Hodně vydatnou sobotu má za sebou tipér s přezdívkou fik611431. Ten si do svého kombíku vybral tři střelce finské Tappary, která hrála na ledě posledního Kookoo. Původně jednoznačný zápas se proměnil v drama, které pro sebe Tappara nakonec rozhodla až v nájezdech. To už ale nemuselo šťastného tipéra trápit, protože jím vyvolené trio splnilo svůj úkol už po dvaceti pěti minutách zápasu. Na konto si tak připsal nádherných 236 263 Kč.

NHL, nebo KHL? Střelci nezklamali nikde!

Pořádně si sobotu vychutnal i jeho kolega s přezdívkou TOTI2. Ten si našel střelce v NHL a zamířil hned do čtyř arén. Ani jeho nezklamal jediný z jeho favoritů, prosadil se Patrice Bergeron, D. Brassard, Ch. Keider i Brayden Schenn z Philadelphie. Celkem je z toho krásná výhra 123 293 Kč za 270 vsazených.

Ještě lépe pak svůj vklad 27 korun zhodnotil tipér s přezdívkou Milos21101972. Ten si v neděli vybral rovnou pět kanonýrů z ruské KHL a ti mu zaručili povedený vstup do tohoto týdne, když mu vystřelili úžasných 47 947 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net a.s.

Zrušit