Rubriky:

Komerční články

Živě

Musíte při fandění zatínat zuby? Léčivé náplasti rychle a účinně uleví přímo v místě bolesti!

Komerční článek - 20. března 2017 00:00

Bolesti pohybového ústrojí nejsou pouze doménou sportovců přetěžujících své klouby a svaly. Patří mezi civilizační choroby a jsou jednou z nejčastějších příčin krátkodobé i dlouhodobé pracovní neschopnosti. Trpí hlavně páteř, ať už při práci u počítače, sedavého zaměstnání nebo při zvedání těžkých věcí.

 

Co bolesti způsobuje?

Příčin je víc, ale mezi nejčastější patří funkční blokáda v páteřním segmentu, přetížení svalů, degenerativní onemocnění, úrazy nebo revmatická onemocnění. Řada poruch se spraví poměrně rychle, zejména pokud zmizí příčina (nadměrná zátěž, jednostranné přetížení, infekce apod.). Diagnostika a léčby závažných stavů už ale patří do rukou specialistů. Přetrvávající nebo náhle vzniklou bolest je vždy nutné neodkladně konzultovat s lékařem.

Jak bolesti zmírnit

Všechny problémy pohybového ústrojí nejdou léčit stejně. Někdy pomůžou léky nebo cvičení, jindy už je zapotřebí návštěva odborníka. Na zmírnění bolesti se často používají nesteroidní antirevmatika. Obvykle v podobě tablet a tobolek, někdy i jako čípky nebo injekce, ty druhé zejména pokud jde o akutní bolesti a operace. Důležité místo má také použití nesteroidních antirevmatik v podobě gelů, mastí či náplastí, které působí přímo v místě bolesti.

Náplast jako rychlé a účinné řešení

Voltaren léčivé náplasti poskytují úlevu od akutní bolesti, otoku i zánětu. Nejedná se o hřejivé náplasti. Obsahují účinnou látku diclofenacum natricum, která proniká kůží přímo ke zdroji bolesti. Léčivá látka dokáže ulevit od bolesti až na 12 hodin – náplast stačí aplikovat dvakrát denně. Náplasti jsou vhodné pro každodenní použití při krátkodobé (týdenní) léčbě. Navíc jsou diskrétní – každá náplast je pouze 1 mm tenká a samostatně balená. Voltaren léčivé náplasti koupíte ve vaší lékárně bez lékařského předpisu.

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. Voltaren 140 mg léčivá náplast je lék na vnejší použití. Obsahuje diclofenacum natricum.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com,

tel: +420 222 001 111. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com.

Datum vypracování materiálu: 03/2017

Zinc kod CHCSK/CHVOLT/0006/17m

Zrušit