Rubriky:

Komerční články

Čtvrtfinále Tipsport extraligy je tady! Sledujte všechny zápasy živě jen na TV Tipsport!

Komerční článek - 20. března 2017 13:45

Čtvrtfinále play off je v plném proudu! Potvrdí Liberec roli favorita? Dožene Třinec ztrátu z prvních zápasů? Sledujte kompletní program play off v přímých přenosech na TV Tipsport.

 

Kometa se se Spartou příliš nepárala. Jako první tým dokázala letos svého soupeře na zápasy totálně vynulovat a čeká na svého semifinálového soupeře. V bitvě Bílých Tygrů s Plzní je obhájce trofeje jasným favoritem tipérů na postup v kurzu 1,10:1 a s důvěrou přes 98 % tipů.

Odvrátí Oceláři blamáž?
Třinec začal doma sérii s Chomutovem naprosto tragicky a teď se bude ze všech sil snažit odvrátit vyřazení. Pirátský postup do semifinále má na tiketu dvacet procent sázkařů s kurzem 1,91:1, Ocelářům pak stále věří drtivá většina borců ve velmi podobném kurzu 1,85:1. S kým se potkají v semifinále? Podle sázkařů jasná záležitost. Mountfield si jde pro postup v kurzu 1,02:1 a s důvěrou 88 % tipérů.

Celé play off živě jen na TV Tipsport!
Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat živě a v plném rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit