Rubriky:

Komerční články

Devět trefených remíz a tipér SidneyCrosby se raduje z výhry 72 190 Kč!

Komerční článek - 11. července 2017 12:47

Hlavní fotbalové soutěže mají sice pauzu, ale i tak se v největší komunitě sázkařů urodily hodně povedené fotbalové trefy. Podíváme se na tiket plný remíz, správný odhad z Brazílie i víkendové přestřelky v evropských přátelácích.

 

Okurková sezóna? V žádném případě! Nejlepší fotbalové ligy světa ještě pár týdnů budou odpočívat a tipérský vrchol aktuálních dní se odehrává na trávě, ale i tak se v Tiket aréně objevilo několik skvělých fotbalových tref.

Devět remíz = jedna skvělá výhra

První z nich předvedl tipér s přezdívkou SidneyCrosby. Ten si vybral hned dvanáct sobotních mačů, kterým přisoudil remízu. Třikrát ho sice týmy neposlechly, ale díky tomu, že měl tipy správně rozdělené do skupin, zbývající zápasy „přežily" a den tak zakončil s krásnou výhrou 72 190 Kč.

Gólové přestřelky za 58 320 korun

Jeho kolega manas88 pak šel po gólových přestřelkách a správně odhadl, že dva a více gólů padne jak na stadionu brazilských Corinthians, tak i v druholigovém Juventude. Přesný odhad mu vynesl parádních 58 320 Kč.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit