Rubriky:

Komerční články

Jedenácté kolo HET ligy je tady! Sledujte všechny zápasy živě a vsaďte si

Komerční článek - 20. října 2017 00:04

Bitva ligových nováčků i těžká zkouška Sparty v Jablonci. Vsaďte si a vychutnejte si kompletní porci všech ligových zápasů živě na TV Tipsport.

 

Tipsport.net

V jedenáctém kole fotbalové HET ligy čeká Spartu těžký úkol, aby po slibném výkonu proti Plzni potvrdila stoupající výkonnost i v těžkém mači v Jablonci. Jak to vidí tipéři? Plné tři čtvrtiny jich v kurzu 2,72:1 hrají právě výhru hostů. Má ji na svém tiketu i borec s přezdívkou Chelsea, který se nebál na triumf Stramccioniho party naložit 10 000 Kč.

Páteční souboj ligových nováčků pak na svém tiketu pořádně odpálil tipér s přezdívkou Poker888, který vsadil na to, že Olomouc vyhraje o tři a více branek. Ve stejné příležitosti ještě přidal i výhru Sparty a Bohemky v Jihlavě a celkem míří na 444 162 Kč.

Sledujte HET ligu na TV Tipsport!
Stejně jako v minulých sezónách i letos je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit