Rubriky:

Komerční články

Dají favorité zapomenout na tragický víkend? Sledujte HET ligu na TV Tipsport živě a vsaďte si

Komerční článek - 5. dubna 2018 00:05

Po studené sprše pro všechny favority je tady první možnost na reparát. Vsaďte si a vychutnejte si kompletní porci všech ligových zápasů živě na TV Tipsport.

 

Tipsport

Měla to být jasná záležitost a skončilo to domácí katastrofou. Ať už hodnotíme minulé kolo Plzně, nebo Slavie, výsledek je stejný. Tři body braly jen Liberec a Sigma a právě třetí a čtvrtý tým tabulky čeká role domácího favorita právě v tomto kole.

No a tipér TomazzzCZE tuší, že tentokrát svou roli nezvládnou právě Hanáci proti Jihlavě. Naložil totiž 30 137 Kč na neprohru Vysočina a míří na famózní výhru 288 771 Kč.

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako v minulých sezónách i letos je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit