Rubriky:

Komerční články

Kanada zase na trůn a Češi konečně pro medaili? Sledujte MS na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma

Komerční článek - 15. května 2018 00:05

Přeruší čeští hokejisté nejdelší čekání na medaili? Ovládne po přestávce Kanada opět hokejový vrchol roku? Sázkaři favorizují oba loňské finalisty Švédy a Kanaďany, ale slibný turnaj hraje i Česko nebo USA.

 

Tipsport.net

Je to tady! Hokejový vrchol roku plný nejzářivějších hvězd je v plném proudu a soupisky se blyští zářivými jmény. Prozatím mu dominují Patrick Kane z USA a finské duo Aho a Teravainen. Pozadu nezůstává ani kanadský kapitán Connor McDavid a krásné chvíle českým fandům připravuje i duo z Bostonu Pastrňák a Krejčí.

Jak to pak vypadá s favority na titul podle sázkařů? Přes 46 % jich sází na triumf Javorových listů v kurzu 2,65:1. Hodně výrazně pak od začátku turnaje vylétly akcie českých a finských borců. Našim reprezentantům věří 13 % tipérů s kurzem 11,5:1 a Suomi posílá na trůn stejný počet sázkařů za 8,5:1.

Ukončí Češi medailový půst?
Český útok alespoň na medaili, na kterou čekají naši hokejisté nejdéle v historii, bookmakeři ocenili kurzem 3,60:1. Rovnou do finále je ve své analýze poslal tipér dogly. Připomíná skvělou formu mladých talentů ve výběru kouče Jandače. „Chytil si zahrál v Rangers s Zuccarellem, Jaškin dostával hodně prostoru v St. Louis." Ti, doplnění o Kubalíka či posily z NHL, by tedy měli v kurzu 7:1 proniknout do finále.

Sledujte hokejový vrchol roku na TV Tipsport!
Vsaďte si a sledujte kompletní MS v hokeji v přímých přenosech. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit