Hamilton v oblacích. Hvězda F1 předvedla odvážný seskok

31. května 2021 14:42 - Dubaj/Praha

Sedminásobný šampion formule 1 se umí pořádně odvázat. Brit Lewis Hamilton se po Velké ceně Monaka předvedl fanouškům v trochu odlišné roli, než ho všichni znají. Kokpit svého monopostu vyměnil za letadlo a v Dubaji si střihl odvážný sólový seskok s padákem, včetně efektních salt.

 

Seriál formule 1 měl volný víkend. Hamiltonovi možná chyběl závodní adrenalin, takže místo do formule usedl do letadla a užil si seskok s padákem na zádech.

Britský jezdec po výsadku předvedl efektní salta a svůj počin umístil na sociální síť Instagram. „Už několik let se učím skákat s padákem," napsal k videu pilot Mercedesu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)

„Je to jedna z nejoblíbenějších věcí, které dělám ve volném čase," dodal šestatřicetiletý Hamilton, který je známý tím, že provozuje řadu dalších adrenalinových sportů včetně surfingu.

Úřadujícímu šampionovi aktuálně v seriálu formule 1 patří v průběžném pořadí druhá příčka za Maxem Verstappenem. Příští víkend se Brit pokusí dobýt zpět čelo seriálu na okruhu v Ázerbájdžánu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.