Živě

Šéf McLarenu Brown přijde kvůli pozitivnímu testu o GP Británie

15. července 2021 16:41 - Londýn

Šéf stáje formule 1 McLaren Zak Brown přijde kvůli pozitivnímu testu na koronavirus o víkendovou Velkou cenu Británie. Covidem-19 se nakazili i další dva členové britského týmu, McLaren nicméně oznámil, že přípravy na nedělní závod na okruhu v Silverstonu to neovlivní.

 

Twitter

"McLaren potvrzuje, že tři jeho členové včetně šéfa Zaka Browma byli během testování na GP Británie pozitivní. Ani jeden z pilotů s nimi nebyl v blízkém kontaktu," oznámili dnes zástupci stáje.

Za McLaren jezdí Brit Lando Norris, jenž nákazu prodělal v lednu, a Australan Daniel Ricciardo. Norris v této sezoně dojel třikrát třetí a po devíti závodech mu v průběžném pořadí patří čtvrté místo, Ricciardo je osmý.

Pilot formule 1 Norris byl při odchodu z finále fotbalového ME přepaden

ČTK

Sport 1 Velká cena Maďarska - kvalifikace zítra 15:00
20210731T15:00:00+0200
Velká cena Maďarska - kvalifikace
Velká cena Maďarska - kvalifikace
Velká cena Maďarska - kvalifikace

Časová osa: Formule 1

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.