Rubriky:

Formule 1

Fanoušci by měli být informováni o jeho stavu, vyzývá Schumacherovu rodinu jeho bývalý manažer

19. října 2017 07:02 - Praha

O jeho stavu se neustále spekuluje. Naposledy se objevila informace, že Michael Schumacher váží pouhých pětačtyřicet kilogramů. Jak je na tom legendární jezdec po vážném úrazu hlavy doopravdy, se ale asi jen tak nedozvíme. A tak jeho bývalý manažer Willi Weber vyzývá jezdcovu rodinu, aby promluvila.

 

Profimedia.cz

„Je to velice nešťastné, fanoušci Michaela Schumachera by měli být informováni o jeho zdravotním stavu,“ prohlásil na webu express.co.uk Willi Weber, bývalý pilotův manažer. „Zaslouží si to,“ dodal muž, který s legendárním jezdcem spolupracoval dvacet let a byl u všech jeho sedmi titulů mistra světa.

Osmačtyřicetiletého Schumachera však ani on nesmí navštěvovat. Schumacherova manželka mu to před několika lety zakázala. „Vypadá to, že se mě Schumacherova rodina bojí. Posílal jsem jim květiny a přání k narozeninám, ale ani mi neodpověděli. Mrzí mě to,“ přiznal pětasedmdesátiletý Weber.

„Myslím si, že se obávají toho, že bych něco o Michaelovu stavu řekl veřejnosti. To bych ale nikdy neudělal. Klidně bych s nimi podepsal smlouvu, kde bych se zavázal, že budu mlčet,“ uzavřel Weber, který stále věří, že se Schumacher zotaví.

Michael Schumacher se zranil před necelými čtyřmi roky při lyžování v Alpách, když narazil při pádu hlavou do kamene. Rodina se rozhodla, že o jeho zdravotním stavu nebude informovat, a tak se o tom, jak na tom je, jen spekuluje. Nedávno se objevila zpráva, že byl převezen ke speciální léčbě do USA. Pak přišly informace, že váží pouhých pětačtyřicet kilo. Co je pravdou, ví ale jen jeho nejbližší.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.