Rubriky:

Formule 1

Živě

Kanaďan Latifi bude náhradním pilotem v týmu F1 Force India

5. ledna 2018 17:57 - Londýn

Kanaďan Nicholas Latifi bude náhradním jezdcem ve čtvrtém nejúspěšnějším týmu formule 1 uplynulé sezony Force India. Dvaadvacetiletý pilot v minulém roce vyhrál jeden závod seriálu F2, ve kterém skončil celkově pátý, letos bude připraven zasáhnout v případě nutnosti za Sergia Péreze či Estebana Ocona v královské automobilové třídě.

 

Facebook

Latifi bude pro tým se sídlem v Silverstonu testovat a vedení počítá s jeho starty i v pátečních tréninkových jízdách ve vybraných soutěžních víkendech. Vloni byl už testovacím jezdcem Renaultu.

Mexičan Pérez a Francouz Ocon v minulé sezoně nasbírali v barvách Force India 187 bodů (100+87) a stáj obsadila čtvrté místo za Mercedesem (668), Ferrari (522) a Red Bullem (368). Žádný ze zbylých šesti týmů se nedostal přes sto bodů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Formule 1

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.