Rubriky:

Motocykly

Divákům zatrnulo. Exploze, zlomeniny, operační sál. Mohlo být hůř, vzkázal gladiátor z nemocnice

5. listopadu 2019 10:11 - Praha

Moderoval a stihl se také zapojit do akce jako přímý účastník. Freestyle motokrosař Martin Koreň si ale akci ve vysočanské hale neužil v pohodě až do úplného konce. Divákům při jeho pádu zatrnulo. Zatímco Francouz David Rinaldo jásal po triumfu a exkluzivní kousky předváděli i ostatní, český matador mířil do nemocnice na operační sál.

Sport.cz

Koreň, tradiční aktér freestylemotokrosových Gladiator games, se nezapojil do soutěžní části, ale publiku se představil při vyloženě exhibičních částech. Opakovaně táhl vláček jezdců, kteří v rychlém sledu za sebou předváděli všemožné divočiny. Druhá jízda, k níž si odskočil z moderátorské pozice, se pro něj stala hned zkraje problematická. Salto skončilo divokým pádem a zlomeninami.

„Musím říct, že to byla divoká jízda od začátku do konce. Tahle akce je pro mě absolutní srdcovou záležitosti. Bohužel jsem to trochu pohnojil a udělal jen půl salta," komentoval nezdar na sítích a přidal i obrazovaný doprovod. Pádu. A také jeho následků, které mohly být asi ještě horší, než jaké ve skutečnosti byly. Celé pole jezdců jelo hned po něm, naštěstí se mu na dopadu vyhnuli, někteří se v poplašné situaci ke skoku už ani nerozjeli.

„Motorka při dopadu explodovala jak šampus po půlnoci a já se s ní řítil po hlavě dolu. Uff. naštěstí jsem vyvázl jen se zlomeninami prstů a nyní je třeba obrátit list. Děkuji své rodině, která stojí vždy při mně a děkuji všem přátelům za podporu a hezké zprávy," uvedl po několikahodinové operaci Koreň, který se při téhle akci zranil už v minulosti, za devatenáct let její existence se ale stal takřka jejím inventářem.

vap, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly