Živě

Na závěr plochodrážní GP se nakonec pojede dvakrát i v Toruni

10. srpna 2020 18:13 - Toruň

Na závěr letošního plochodrážního seriálu Grand Prix se zkraje října pojedou dva závody na stejném místě také v polské Toruni. V improvizovaném programu mistrovství světa, jehož podobu zcela změnila pandemie koronaviru, půjde o čtvrtý dvojzávod po předchozích zastávkách ve Vratislavi, Gorzówě a Praze.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mezinárodní motocyklová federace FIM a promotérská společnost BSI již dříve oznámily, že seriál začne 28. a 29. srpna ve Vratislavi, bude pokračovat 11. a 12. září v Gorzówě a po závodech na oválu břevnovského stadionu Markéta (18. a 19. září) vyvrcholí v Toruni 3. října. I když se počítalo se zařazením závodu i o den dříve, až dosud nebylo potvrzeno místo konání.

V toruňské Marian Rose Motoareně se nakonec pojede i v pátek 2. října. "Jsme potěšeni, že se podařilo zajistit oba poslední závody v Toruni, která je dlouhodobým partnerem seriálu. Jsme vděční za jejich podporu a nadšení, že jsme mohli konečně uzavřít finální podobu celého letošního kalendáře Grand Prix," uvedl v tiskové zprávě šéf promotérské společnosti BSI Paul Bellamy.

Lambert je mistrem Evropy na ploché dráze, Milík desátý

Česká republika zůstala ve zcela přestavěném kalendáři jako jediná země vedle Polska, které je v sezoně zdecimované celosvětovou zdravotní situací baštou ploché dráhy.

Plochodrážník Klatovský je sešit 300 stehy, chybí mu kus masa, přesto tvrdí: Nemít chromou nohu, jezdil bych

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.