Živě

Nový tým na extraligové scéně připomene legendu, Pardubice nasazují i posilu z GP

20. července 2021 21:14 - Pardubice

Domácí esa i zahraniční posily přivede na start středeční první ze čtyř závodů nového ročníku plochodrážní extraligy v Pardubicích (18 h). A představí se i zcela nový tým, polské Gniezno, které spojilo síly s Libercem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V sestavě nováčka se může objevovat řada na české scéně nových jmen (Adrian Gala, Norbert Krakowiak). Tým přitom nastoupí se startovními čísly, na nichž bude fotografie před lety zesnulé české legendy Antonína Kaspera. Ten právě v Gniezně kdysi působil, Na tamním stadiónu má pomníček a ve městě po něm dokonce pojmenována ulice.

Pardubice nasazují vedle jedničky Václav Milíka slovinského matadora z Grand Prix Mateje Žagara.

Triumf ruského plošináře bez hymny

Poláka Grzegorze Walaska či Lotyše Ričardse Ansviesulise představí tým Slaného, obhájci prvenství z pražské Markéty jedou výhradně s českými jezdci (mj. Janem Kvěchem a Josefem Francem).

Drsný moment, prasklá helma. Děkuji zachránci, říká český talent a dál směle plánuje

Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.