Rubriky:

Ostatní

Zápas s Kanadou vidělo 1,5 miliónu diváků, ČT sport opět rekordní

5. května 2015 11:02 - Praha

Pondělní utkání českých hokejistů s Kanadou na mistrovství světa sledovalo v průměru 1,53 miliónu diváků programu ČT sport. I přes porážku 3:6 stanice zaznamenala rekordní divácký podíl v hlavním vysílacím čase (32,8 procenta). Překonala tak zatím nejlepší výsledek ve své historii, kterého dosáhla při sobotním utkání s Lotyšskem. Vyplývá to z údajů ATO - Mediaresearch.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Souboj s favorizovanými Kanaďany v některých momentech sledovalo až 2,5 miliónu lidí. Nejvíce utkání zaujalo fanoušky ve věku 25-34 let, u nichž divácký podíl překročil 61 procent. Celkový zásah, tedy počet těch, kdo zápas sledovali souvisle aspoň tři minuty, představoval 3,53 miliónu lidí.

Počínání českých hokejistů na MS zatím sleduje v průměru 1,48 miliónu diváků. Všechny tři duely současně představují nejsledovanější pořady programu ČT sport v letošním roce.

Menší pozornost je u domácího publika tradičně spojena se zápasy bez české účasti. V průměru je sleduje 410.000 lidí při diváckém podílu 19,44 procenta. Nejsledovanějším byl zatím úvodní duel USA - Finsko, který vidělo v průměru 532.000 diváků.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..