Živě

Kdy sledovat který sport? Oficiální program olympiády v Tokiu 2021

21. prosince 2020 14:01
(Aktualizováno: 26. července 2021 21:45)

Letní olympijské hry v Tokiu, jež byly původně naplánovány na léto 2020, se kvůli koronavirové pandemii přesunuly na rok 2021. Program olympiády však zůstává stejný, hry začínají 23. července a končí 8. srpna 2021.

 

Tokyo2020.com

Oficiální začátek olympijských her je stanoven na pátek 23. července 2021, kdy je naplánován zahajovací ceremoniál. Samotné soutěže však začínají již o dva dny dříve prvními zápasy v softballu a fotbalu. Vrcholem her je 7. srpen, kdy se odehrává 34 medailových disciplín, o den později hry končí slavnostním zakončením.

Program olympiády v Tokiu je víceméně stejný, jako program odložené olypiády v roce 2020.

PROGRAM ČESKÝCH SPORTOVCŮ - 30.7. PÁTEK
Golf
0:30 O. Lieser - 2. kolo
Jezdectví
1:30 M. Trunda - Military - kvalifikace
Veslování
1:55 J. Fleissner - skif - finále
Judo
4:00 L. Krpálek
Atletika
4:25 V. Müller - 400 m překážek - rozběhy
12:25 M. Červenková - koule - kvalifikace
Vodní slalom
7:00 J. Prskavec - K1 - semifinále
Plavání
12:48 J. Micka - 1500 m volný způsob

Veškeré dění z Tokia sledujte v celodenní ONLINE reportáži.

OLYMPIJSKÝ SOUHRN: Český sen! Střelci berou zlato i stříbro, tři tenistky si zahrají o nejcennější kov

NADĚJE PRO TOKIO 2021

Program sportů na LOH v Tokiu (abecední pořadí)

*Časové údaje jsou uvedeny v českém čase. V Tokiu je o sedm hodin více.

Datum Čas Disciplína Fáze
Zahajovací a zakončovací ceremoniál
23.7. 13:00-16:00 Zahajovací ceremoniál
8.8. 13:00-16:00 Zakončovací ceremoniál
Atletika
30.7. 2:00-5:30 3000 m Steeplechase muži první kolo
    Skok do výšky muži kvalifikace
    Disk muži kvalifikace
    800 m ženy první kolo
    400 m překážky muži první kolo
    100 m ženy první kolo
  12:00-14:00 5000 m ženy první kolo
    Skok do výšky muži finále
    Trojskok ženy kvalifikace
    Koule ženy kvalifikace
    4x400 m smíšená první kolo
    10 000 m muži finále
31.7. 2:00-5:00 400 m překážky ženy první kolo
    Disk ženy kvalifikace
    Skok o tyči muži kvalifikace
    800 m muži první kolo
    100 m překážky ženy kvalifikace
    100 m muži předkolo
  12:00-14:55 10 000 m muži předání medailí
    Skok daleký muži kvalifikace
    100 m ženy semifinále, finále
    100 m muži finále
    Disk muži finále
    800 m ženy semifinále
    4x400 m smíšená finále
1.8. 2:10-5:00 Kladivo ženy kvalifikace
    3000 m Steeplechase ženy první kolo
    Skok daleký kvalifikace
    Disk muži předání medailí
    Koule ženy finále
    400 m muži první kolo
    4x400 m smíšená předání medailí
2.8. 2:00-14:55 Kladivo muži kvalifikace
    1500 m ženy první kolo
    Trojskok ženy předání medailí
    Skok daleký muži finále
    200 m ženy první kolo
    100 m překážky ženy finále
  12:00-15:00 100 m muži
Skok daleký muži
100 m překážky ženy
předání medailí
    Skok o tyči ženy kvalifikace
    200 m ženy semifinále
    Disk ženy finále
    400 m muži semifinále
    400 m překážky ženy semifinále
    3000 m Steeplechase muži finále
    5000 m ženy finále
3.8. 7:00-15:35 Trojskok muži kvalifikace
    1500 m muži první kolo
    Oštěp ženy kvalifikace
    400 m ženy první kolo
    Skok daleký ženy finále
    200 m muži první kolo
    400 m překážky muži finále
    Disk ženy
3000m Steeplechase muži
5000 m ženy
předání medailí
  12:00-14:55 110 m překážky muži první kolo
    Koule muži kvalifikace
    Skok o tyči muži finále
    5000 m muži první kolo
    Kladivo ženy finále
    200 m muži semifinále
    800 m ženy finále
    200 m ženy finále
    Skok daleký
400 m překážky muži
předání medailí
4.8. 7:00-5:25 Desetiboj muži 100 m
    Oštěp muži první kolo
    Sedmiboj ženy 100 m překážky
    Desetiboj muži Skok daleký
    Sedmiboj ženy Skok do výšky
    110 m překážky muži semifinále
    400 m překážky ženy finále
    Desetiboj muži koule
    Skok o tyči muži
Kladivo ženy
800 m ženy
400 m překážky ženy
předání medailí
  11:30-15:00 Desetiboj muži skok do výšky
    1500 m ženy semifinále
    Sedmiboj ženy Koule
    400 m ženy semifinále
    3000 m Steeplechase ženy finále
    Kladivo muži finále
    Sedmiboj ženy 200 m
    800 m muži finále
    Desetiboj muži 400 m
    200 m muži finále
    200 m ženy
3000 m Steplechase ženy
předání medailí
5.8. 2:00-8:05 Desetiboj muži 110 m překážky
    Skok do výšky ženy kvalifikace
    Sedmiboj ženy skok daleký
    Desetiboj muži disk
    4x100 m ženy první kolo
    Trojskok muži finále
    Koule muži finále
    4x100 m muži první kolo
    110 m překážky muži finále
    Desetiboj muži skok o tyči
    Sedmiboj ženy Oštěp
    Kladivo muži
800 m muži
200 m muži
předání medailí
  9:30 - 11:05 20 km chůze muži finále, předání medailí
  12:00-14:45 Desetiboj muži oštěp
    Skok o tyči ženy finále
    4x400 m ženy první kolo
    1500 m muži semifinále
    400 m muži finále
    Sedmiboj ženy 800 m
    Desetiboj muži 1500 m
    Koule muži
Trojskok muži
110 m překážky muži
předání medailí
5.-6.8. 22:30-3:00 50 km chůze muži finále, předání medailí
6.8. 9:30-11:15 20 km chůze ženy finále, předání medailí
  12:50-15:55 4x400 m muži první kolo
    Oštěp ženy finále
    5000 m muži finále
    400 m ženy finále
    1500 m ženy finále
    4x100 m ženy finále
    4x100 m muži finále
    Skok o tyči ženy
Sedmiboj ženy
Desetiboj muži
400 m muži
5000 m muži
400 m ženy
1500 m ženy
předání medailí
7.8. 0:00-3:15 Maraton ženy finále, předání medailí
  11:50-15:20 Skok do výšky ženy
10000 m ženy
Oštěp muži
1500 m muži
4x400 m ženy
4x400 m muži
finále
    4x100 m ženy
4x100 m muži
Oštěp ženy
10000 m ženy
1500 m muži
Oštěp muži
Skok do výšky muži
4x400 m muži i ženy
předání medailí
8.8. 0:00-2:45 Maraton muži finále, předání medailí
Badminton
24.7. 2:00-15:00 Všechny disciplíny zápasy ve skupině
25.7. 12:00-14:30 Všechny disciplíny zápasy ve skupině
26.7. 3:00-14:30 Všechny disciplíny zápasy ve skupině
27.7. 3:00-8:30 Všechny disciplíny zápasy ve skupině
  10:00-14:30 Dvouhry a čtyřhry zápasy ve skupině
28.7. 2:00-14:30 Dvouhry mužů a žen
Smíšená čtyřhra
zápasy ve skupině
čtvrtfinále
29.7. 2:00-15:00 Dvouhry mužů a žen
Čtyřhry mužů a žen
Smíšená čtyřhra
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
30.7. 2:00-14:30 Dvouhra žen
Čtyřhra mužů
Smíšená čtyřhra
čtvrtfinále
semifinále
zápas o bronz, finále
31.7. 2:00-16:00 Dvouhra mužů
Dvouhra žen
Čtyřhra žen
Čtyřhra mužů
čtvrtfinále
semifinále
semifinále
zápas o bronz, finále
1.8. 6:00-16:00 Dvouhra mužů
Dvouhra žen
semifinále
zápas o bronz, finále
2.8. 6:00-16:00 Čtyřhra žen
Dvouhra mužů
zápas o bronz, finále
zápas o bronz, finále
Baseball
28.7. 5:00-8:00 Jeden zápas základní skupina
29.7. 12:00-15:00 Jeden zápas základní skupina
30.7. 5:00-15:00 Dva zápasy základní skupina
31.7. 5:00-15:00 Dva zápasy základní skupina
1.7. 5:00-15:00 Dva zápasy vyřazovací fáze
2.7. 5:00-15:00 Dva zápasy vyřazovací fáze
3.7. 12:00-15:00 Jeden zápas vyřazovací fáze
4.7.

5:00-8:00
12:00-15:00

Jeden zápas
Jeden zápas
vyřazovací fáze
semifinále
5.7. 12:00-15:00 Jeden zápas semifinále
7.7. 5:00-8:00 Jeden zápas zápas o bronz
  12:00-15:30 Jeden zápas finále, předání medailí
Basketball
25.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
26.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
27.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
28.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
29.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
30.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
31.7. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
1.8. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
2.8. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen základní skupina
3.8. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen čtvrtfinále
4.8. 3:00-16:00 Zápasy mužů a žen čtvrtfinále
5.8. 6:15-15:00 Zápasy mužů semifinále
6.8. 6:40-15:00 Zápasy žen semifinále
7.8. 4:30-6:30
9:00-11:00
13:00-15:30
Zápas mužů
Zápas žen
Zápas mužů
finále
zápas o bronz
zápas o bronz
8.8. 4:30-7:00 Zápas žen finále, předání medailí
Basketbal 3x3
24.7. 3:15-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
25.7. 3:15-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
26.7. 3:15-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
27.7. 6:30-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
28.7. 10:00-12:10 Zápasy mužů a žen semifinále
  13:45-16:25 Zápasy mužů a žen zápasy o bronz
finále
předání medailí
Box
24.7. 4:00-13:30 Ženy 54-57 kg
Muži 63-69 kg
Muži 75-81 kg
Muži 81-91 kg
první kolo
první kolo
první kolo
osmifinále
25.7. 4:00-13:45 Ženy 48-51 kg
Ženy 64-69 kg
Muži 69-75 kg
Muži 91+ kg
první kolo
první kolo
první kolo
osmifinále
26.7. 4:00-13:45 Ženy 54-57 kg
Muži 52-57 kg
Muži 63-69 kg
osmifinále
první kolo
osmifinále
27.7. 4:00-13:45 Ženy 64-69 kg
Muži 57-63 kg
Muži 75-81 kg
osmifinále
první kolo
osmifinále
28.7. 4:00-13:45 Ženy 54-57 kg
Ženy 57-60 kg
Ženy 69-75 kg
Muži 48-52 kg
čtvrtfinále
první kolo
osmifinále
první kolo
29.7. 4:00-13:10 Ženy 48-51 kg
Muži 52-57 kg
Muži 69-75 kg
osmifinále
30.7. 4:00-13:10 Ženy 57-60 kg
Ženy 64-69 kg
Muži 63-69 kg
Muži 75-81 kg
Muži 81-91 kg
osmifinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
31.7. 4:00-12:55 Ženy 54-57 kg
Ženy 69-75 kg
Muži 48-52 kg
Muži 57-63 kg
semifinále
čtvrtfinále
osmifinále
osmifinále
1.8. 4:00- 12:40 Ženy 48-51 kg
Muži 52-57 kg
Muži 63-69 kg
Muži 69-75 kg
Muži 75-81 kg
Muži 91+ kg
čtvrtfinále
čtvrtfinále
semifinále
čtvrtfinále
semifinále
čtvrtfinále
3.8. 4:00-12:40 Ženy 57-60 kg
Muži 48-52 kg
Muži 52-57 kg
Muži 57-63 kg
Muži 81-91 kg
Ženy 54-57 kg
Muži 63-69 kg
čtvrtfinále
čtvrtfinále
semifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále, předání medailí
finále, předání medailí
4.8. 7:00-9:10 Ženy 48-51 kg
Ženy 64-69 kg
Muži 91+ kg
Muži 75-81 kg
semifinále
semifinále
semifinále
finále, předání medailí
5.8. 7:00-9:10 Ženy 57-60 kg
Muži 48-52 kg
Muži 69-75 kg
Muži 52-57 kg
semifinále
semifinále
semifinále
finále, předání medailí
6.8. 7:00-8:40 Ženy 69-75 kg
Muži 57-63 kg
Muži 81-91 kg
semifinále
semifinále
finále, předání medailí
7.8. 7:00-8:55 Muži 48-52 kg
Muži 69-75 kg
Ženy 64-69 kg
Ženy 48-51 kg
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
8.8. 7:00-8:55 Ženy 57-60 kg
Ženy 69-70 kg
Muži 57-63 kg
Muži 91+ kg
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
Cyklistika - BMX Freestyle
31.7. 3:10-5:20 Muži i ženy první kolo
1.8. 3:10-5:45 Muži i ženy finále, předání medailí
Cyklistika - BMX závod
29.7. 3:00-5:00 Muži i ženy čtvrtfinále
30.7. 3:00-5:20 Muži i ženy semifinále, finále,
předání medailí
Cyklistika - horská kola
26.7. 8:00-10:00 Cross-country muži závod, předání medailí
27.7. 8:00-10:00 Cross-country ženy závod, přednání medailí
Cyklistika - silniční
24.7. 4:00-11:15 Muži závod
předání medailí
25.7. 6:00-10:40 Ženy závod
předání medailí
28.7. 4:30-10:40 Časovka - ženy i muži závod
předání medailí
Cyklistika - dráhová
2.8. 8:30-11:30 Sprint - týmy žen kvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
    Stíhací závod - týmy mužů i žen kvalifikace
3.8. 8:30-11:10 Sprint - týmy mužů kvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
    Stíhací závod - týmy žen první kolo, finále,
předání medailí
    Stíhací závod - týmy mužů první kolo
4.8. 8:30-12:00 Sprint - muži kvalifikace, první kolo, osmifinále
    Keirin - ženy první kolo
    Stíhací závod - týmy mužů finále, předání medailí
5.8. 8:30-11:50 Omnium - muži Scratch, Tempo, eliminační závod, bodovací závod,
předání medailí
    Sprint - muži osmifinále, čtvrtfinále, závod o 5.-8. místo
    Keirin - ženy čtvrtfinále, semifinále, finále, předání medailí
6.8. 8:30-12:15 Sprint - ženy kvalifikace, první kolo,
druhé kolo
    Sprint - muži finále, předání medailí
    Madison - ženy finále, předání medailí
7.8. 8:30-11:25 Sprint - ženy osmifinále, čtvrtfinále
    Keirin - muži první kolo
    Madison - muži finále, předání medailí
8.8. 3:00-6:15 Omnium - ženy Scratch, tempo, eliminační závod, bodovací závod,
předání medailí
    Sprint - ženy semifinále,finále,
závod o 5.-8. místo,
předání medailí
    Keirin - muži čtvrtfinále, semifinále,
finále, předání medailí
Fotbal
21.7. 9:30-15:30 Ženy - 6 zápasů základní skupina
22.7. 9:30-15:30 Muži - 8 zápasů základní skupina
24.7. 9:30-15:30 Ženy - 6 zápasů základní skupina
25.7. 9:30-15:30 Muži - 8 zápasů základní skupina
27.7. 10:00-15:30 Ženy - 8 zápasů základní skupina
28.7. 10:30-15:30 Muži - 8 zápasů základní skupina
30.7. 10:00-16:00 Ženy - 4 zápasy čtvrtfinále
31.7. 10:00-16:00 Muži - 4 zápasy čtvrtfinále
2.8. 10:00-16:00 Ženy - 2 zápasy semifinále
3.8. 10:00-16:00 Muži - 2 zápasy semifinále
5.8. 10:00-13:00 Ženy zápas o bronz
6.8. 4:00-7:00
13:00-16:00
Ženy
Muži
finále, předání medailí
zápas o bronz
7.8. 13:30-16:30 Muži finále, předání medailí
Golf
29.7. 0:30-8:30 Muži první kolo
30.7. 0:30-8:30 Muži druhé kolo
31.7. 0:30-8:30 Muži třetí kolo
1.8. 0:30-9:00 Muži čtvrté kolo, předání medailí
4.8. 0:30-8:30 Ženy první kolo
5.8. 0:30-8:30 Ženy druhé kolo
6.8 0:30-8:30 Ženy třetí kolo
7.8. 0:30-9:00 Ženy čtvrté kolo, předání medailí
Házená
24.7. 2:00-16:00 Muži - 6 zápasů základní skupina
25.7. 2:00-16:00 Ženy - 6 zápasů základní skupina
26.7. 2:00-16:00 Muži - 6 zápasů základní skupina
27.7. 2:00-16:00 Ženy - 6 zápasů základní skupina
28.7. 2:00-16:00 Muži - 6 zápasů základní skupina
29.7. 2:00-16:00 Ženy - 6 zápasů základní skupina
30.7. 2:00-16:00 Muži - 6 zápasů základní skupina
31.7. 2:00-16:00 Ženy - 6 zápasů základní skupina
1.8. 2:00-16:00 Muži - 6 zápasů základní skupina
2.8. 2:00-16:00 Ženy - 6 zápasů základní skupina
3.8. 2:30-15:45 Muži - 4 zápasy čtvrtfinále
4.8. 2:30-15:45 Ženy - 4 zápasy čtvrtfinále
5.8. 10:00-16:00 Muži - 2 zápasy semifinále
6.8. 10:00-16:00 Ženy - 2 zápasy semifinále
7.8. 10:00-16:30 Muži zápas o bronz, finále,
předání medailí
8.8. 4:00-10:30 Ženy zápas o bronz, finále,
předání medailí
Jachting
25.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy RS:X, Laser (Radial)
26.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy RS:X, Laser (Radial)
27.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy Laser (Radial), Finn, 49er (FX)
28.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy RS:X, Finn, 470, 49er (FX), Nacra 17 Mix
29.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy RS:X, Laser (Radial), Finn, 470, Nacra 17 Mix
30.7. 5:00:11:00 Muži i ženy třídy Laser (Radial), 470, 49er (FX)
31.7. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy: Finn, 49er (FX), Nacra 17 Mix
RS:X - finále, předání medailí
1.8. 5:00-11:00 Muži i ženy třídy Finn, 470, Nacra 17 Mix
Laser (Radial) - finále, předání medailí
2.8. 5:00-11:00 Muži i ženy třída 470
49er (FX) - finále, předání medailí
3.8. 7:30-9:55 Muži a mix Finn - finále, předání medailí
Nacra 17 Mix - finále, předání medailí
4.8. 7:30-9:55 Muži i ženy třída 470
finále, předání medailí
Jezdectví
24.7. 10:00-15:15 Drezura týmy i jednotlivci
25.7. 10:00-15:15 Drezura týmy i jednotlivci
27.7. 10:00-15:15 Drezura finále, předání medailí
28.7. 10:30-14:25 Drezura volný styl, předání medailí
30.7. 1:30-13:10 Jezdecká všestrannost týmy i jednotlivci
1.8. 0:45-4:10 Jezdecká šestrannost týmy i jednotlivci
2.8. 10:00-15:25 Jezdecká všestrannost týmy i jednotlivci -
finále, předání medailí
3.8. 12:00-15:45 Parkurové skákání jednotlivci - kvalifikace
4.8. 12:00-14:40 Parkurové skákání jenotlivci - finále,
předání medailí
6.8. 12:00-15:05 Parkurové skákání týmy - kvalifikace
7.8. 12:00-14:30 Parkurové skákní týmy - finále,
předání medailí
Judo
24.7. 4:00-12:40 Ženy do 48 kg
Muži do 60 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25.7. 4:00-12:40 Ženy do 52 kg
Muži do 66 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26.7. 4:00-12:40 Ženy do 57 kg
Muži do 73 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27.7. 4:00-12:40 Ženy do 63 kg
Muži do 81 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
28.7. 4:00-12:40 Ženy do 70 kg
Muži do 90 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
29.7. 4:00-12:40 Ženy do 78 kg
Muži do 100 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
30.7. 4:00-12:40 Ženy nad 78 kg
Muži nad 100 kg
první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
31.7. 4:00-12:40 Smíšené týmy mužů i žen první kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
Karate
5.8. 3:00-14:40 Ženy - Kata
Ženy - Kumite do 55 kg
Muži - Kumite do 67 kg
první kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
6.8. 3:00-14:40 Muži - Kata
Ženy - Kumite do 61 kg
Muži - Kumite do 75 kg
první kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
7.8. 7:00-13:35 Ženy - Kumite nad 61 kg
Muži - Kumite nad 75 kg
první kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
Lukostřelba
23.7. 2:00-8:00 Muži a ženy první kolo
24.7. 2:30-4:05 Smíšená družstva osmifinále
  7:15-10:25 Smíšená družstva čtvrtfinále, semifinále,
souboj o bronz, finále,
předání medailí
25.7. 2:30-4:05 Týmy žen osmifinále
  6:45-10:25 Týmy žen čtvrtfinále, semifinále,
souboj o bronz, finále,
předání medailí
26.7. 2:30-4:05 Týmy mužů osmifinále
  6:45-10:25 Týmy mužů čtvrtfinále, semifinále,
souboj o bronz, finále,
předání medailí
27.7. 2:30-12:55 Muži a ženy druhé a třetí kolo
28.7. 2:30-11:40 Muži a ženy druhé a třetí kolo
29.7. 2:30-11:40 Muži a ženy druhé a třetí kolo
30.7. 2:30-4:15 Ženy osmifinále
  7:45-10:20 Ženy čtvrtfinále, semifinále,
souboj o bronz, finále,
předání medailí
31.7. 2:30-4:15 Muži osmifinále
  7:45-10:20 Muži čtvrtfinále, semifinále,
souboj o bronz, finále,
předání medailí
Maratonské plavání
4.8. 0:00-2:40 Ženy - 10 km závod, předání medailí
5.8. 0:00-2:40 Muži - 10 km závod, předání medailí
Moderní pětiboj
5.8. 6:00-12:30 Ženy i muži šerm
6.8. 7:30-13:15 Ženy plavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí
7.8. 7:30-13:15 Muži plavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí
Moderní gymnastika
6.8. 3:20-10:45 Víceboj kvalifikace
7.8. 3:00-10:50 Družstva
Víceboj
kvalifikace
finále, předání medailí
8.8. 4:00-5:45 Družstva finále, předání medailí
Plavání
24.7. 12:00-14:30 400 m polohový závod
400 m volný styl
100 m prsa
rozplavby muži
100 m motýpek
400 m polohový závod
4x100 m volný styl štafeta
rozplavby ženy
25.7. 3:30-5:20 400 m polohový závod
400 m volný styl
100 m prsa

muži finále, předání medailí

muži semifinále
100 m motýlek
400 m polohový závod
4x100 volný styl
ženy semifinále

ženy finále, předání medailí

12:00-14:30 100 m znak
100 m prsa
400 m volný styl
ženy rozplavby
200 m volný styl
100 m znak
4x100 volný styl
muži rozplavby
26.7. 3:30-5:40 100 m prsa
100 m znak
100 m motýlek
400 m volný styl
ženy semifinále

ženy finále, předání medailí

200 m volný styl
100 m znak
100 m prsa
4x100 volný styl
muži semifinále

muži finále, předání medailí

12:00-14:30 200 m volný styl
200 m polohový závod
1500 m volný st.
ženy rozplavby
200 m motýlek muži rozplavby
27.7. 3:30-5:25 200 m volný styl
200m polohovka
100 m znak
100 m prsa
ženy semifinále

ženy finále, předání medailí

200 m motýlek
200 m volný styl
100 m znak
muži semifinále
muži finále, předání medailí

12:00-14:30 200 m motýlek ženy rozplavby
100 m volný styl
200 m prsa
4x200 volný styl
800 m volný styl
muži, rozplavby
28.7. 3:30-6:05 200 m motýlek

200 m volný styl
200m polohovka
1500 m volný st.
ženy semifinále

ženy finále, předání medailí

100 m volný styl
200 m prsa
200 m motýlek
4x200 volný styl
muži semifinále

muži finále, předání medailí

12:00-14:30 100 m volný styl
200 m prsa
4x200 volný styl
ženy rozplavby
200 m znak
200m polohovka
muži rozplavby
29.7. 3:30-6:10 200 m znak
200m polohovka
800 m volný styl
200 m prsa
100 m volný styl
muži semifinále

muži finále, předání medailí


100 m volný styl
200 m prsa
200 m motýlek
4x200 volný styl
ženy semifinále

ženy finále, předání medailí

12:00-14:30 800 m volný styl
200 m znak
ženy rozplavby
100 m motýlek muži rozplavby
4x100 polohov. smíšená družstva rozplavby
30.7. 3:30-5:10 200 m znak
200 m prsa
100 m volný styl
ženy semifinále
ženy finále, předání medailí
100 m motýlek
200 m znak
200m polohovka
muži semifinále
muži finále, předání medailí
12:00-14:30 50 m volný styl
4x100 polohov.
ženy rozplavby
50 m volný styl
1500 m volný st.
4x100 polohov.
muži rozplavby
31.7. 3:30-5:20 50 m volný styl
200 m znak
800 m volný styl
ženy semifinále
ženy finále, předání medailí
50 m volný styl
100 m motýlek
muži semifinále
muži finále, předání medailí
4x100 polohový závod smíšená družstva
finále, předání medailí
1.8. 3:30-5:25 50 m volný styl
4x100 polohov.
ženy finále, předání medailí
50 m volný styl
1500 m volný st.
4x100 polohov.
muži finále, předání medailí
Plážový volejbal
24.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
25.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
26.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
27.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
28.7 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
29.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
30.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
31.7. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen základní skupina
1.8. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen osmifinále
2.8. 2:00-15:50 Zápasy mužů a žen osmifinále
3.8. 2:00-3:50
14:00-15:50
Zápasy žen čtvrtfinále
4.8. 2:00-3:50
14:00-15:50
Zápasy mužů čtvrtfinále
5.8. 2:00-3:50
14:00-15:50
Zápasy mužů a žen semifinále
6.8. 3:00-5:50 Zápasy žen zápas o bronz
finále, předání medailí
7.8. 3:00-5:50 Zápasy mužů zápas o bronz
finále, předání medailí
Pozemní hokej
24.7. 2:30-15:45 Muži - 6 zápasů
Ženy - 2 zápasy
základní skupiny
25.7. 2:30-15:45 Muži - 4 zápasy
Ženy - 4 zápasy
základní skupiny
26.7. 2:30-15:45 Muži - 2 zápasy
Ženy - 6 zápasů
základní skupiny
27.7. 2:30-15:45 Muži - 6 zápasů základní skupiny
28.7. 2:30-15:45 Muži - 6 zápasů
Ženy - 2 zápasy
základní skupiny
29.7. 2:30-15:45 Muži - 4 zápasy
Ženy - 4 zápasy
základní skupiny
30.7. 2:30-15:45 Muži - 6 zápasů
Ženy - 2 zápasy
základní skupiny
31.7. 2:30-15:15 Ženy - 6 zápasů základní skupiny
1.8. 2:30-15:45 Muži - 4 zápasy čtvrtfinále
2.8. 2:30-15:45 Ženy - 4 zápasy čtvrtfinále
3.8. 3:30-13:45 Muži - 2 zápasy semifinále
4.8. 3:30-13:45 Ženy - 2 zápasy semifinále
5.8. 3:30-5:15
12:00-14:10
Muži zápas o bronz
finále, předání medailí
6.8. 3:30-5:15
12:00-14:10
Ženy zápas o bronz
finále, předání medailí
Rugby
26.7. 2:00-5:00
9:30-12:30
12 zápasů-muži základní skupina
27.7. 2:00-5:00
9:30-12:30
12 zápasů-muži základní skupina, o umístění, čtvrtfinále
28.7. 2:00-5:00
9:30-12:00

6 zápasů - muži
4 zápasy - muži

o umístění, semifinále
o bronz, finále,
předání medailí
29.7. 2:00-5:00
9:30-12:30
12 zápasů-ženy základní skupina
30.7. 2:00-5:00
9:30-12:30
12 zápasů-ženy základní skupina, o umístění, čtvrtfinále
31.7. 2:00-5:00
9:30-12:00

6 zápasů - ženy
4 zápasy - ženy

o umístění, semifinále
o bronz, finále, předání medailí
Rychlostní kanoistika
2.8. 2:30-6:00 Kajak K1 200 m ženy
Kánoe C2 1000 m muži
Kajak K1 1000 m muži
Kajak K2 500 m ženy
Kajak K1 200 m ženy
Kánoe C2 1000 m muži
Kajak K1 1000 m muži
Kajak K2 500 m ženy
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
3.8. 2:30-6:15 Kajak K1 200 m ženy
Kánoe C2 1000 m muži
Kajak K1 1000 m muži
Kajak K2 500 m ženy
Kajak K1 200 m ženy
Kánoe C2 1000 m muži
Kajak K1 1000 m muži
Kajak K2 500 m ženy
semifinále
semifinále
semifinále
semifinále
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
4.8. 2:30-5:40 Kajak K1 200 m muži
Kánoe C1 200 m ženy
Kajak K1 500 m ženy
Kajak K2 1000 m muži
Kajak K1 200 m muži
Kánoe C1 200 m ženy
Kajak K1 500 m ženy
Kajak K2 1000 m muži
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
5.8. 2:30-6:05 Kajak K1 200 m muži
Kánoe C1 200 m ženy
Kajak K1 500 m ženy
Kajak K2 1000 m muži
Kajak K1 200 m muži
Kánoe C1 200 m ženy
Kajak K1 500 m ženy
Kajak K2 1000 m muži
semifinále
semifinále
semifinále
semifinále
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
finále, předání medailí
6.8. 2:30-4:40 Kánoe C2 500 m ženy
Kánoe C1 1000 m muži
Kajak K4 500 m ženy
Kajak K4 500 m muži
Kánoe C2 500 m ženy
Kánoe C1 1000 m muži
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
kvalifikace
čtvrtfinále
čtvrtfinále
7.8. 2:30-5:50 Kánoe C2 500 m ženy
Kánoe C1 1000 m muži
Kajak K4 500 m ženy
Kajak K4 500 m muži
semifinále, finále,
předání medailí
Skateboarding
25.7. 2:00-6:55 Muži steet první kolo, finále,
předání medailí
26.7. 2:00-6:55 Ženy street první kolo, finále,
předání medailí
4.8. 2:00-6:40 Ženy park první kolo, finále,
předání medailí
5.8. 2:00-6:40 Muži park první kolo, finále,
předání medailí
Skoky do vody
25.7. 8.00-9:00 3 m prkno
synchro ženy
finále, předání medailí
26.7. 8:00-9:00 10 m věž
synchro muži
finále, předání medailí
27.7. 8:00-9:00 10 m věž
synchro ženy
finále, předání medailí
28.7. 8:00-9:00 3 m prkno
synchro muži
finále, předání medailí
30.7. 8:00-10:30 3 m prkno - ženy první kolo
31.7. 8:00-9:30 3 m prkno - ženy semifinále
1.8. 8:00-9:30 3 m prkno - ženy finále, předání medailí
2.8. 8:00-10:30 3 m prkno - muži první kolo
3.8. 3:00-4:30
8:00-9:30
3 m prkno - muži semifinále, finále,
předání medailí
4.8. 8:00-10:30 10 m věž - ženy první kolo
5.8. 3:00-4:30
8:00-9:30
10 m věž - ženy semifinále, finále,
předání medailí
6.8. 8:00-10:30 10 m věž - muži první kolo
7.8. 3:00-4:30
8:00-9:30
10 m věž - muži semifinále, finále,
předání medailí
Skoky na trampolíně
30.7. 6:00-8:25 Ženy kvalifikace, finále,
předání medailí
31.7. 6:00-8:25 Muži kvalifikace, finále,
předání medailí
Softball
21.7. 2:00-10:00 Austrálie - Japonsko
Itálie - USA
Mexiko - Kanada
základní skupina
22.7. 2:00-10:00 USA - Kanada
Mexiko - Japonsko
Itálie - Austrálie
základní skupina
24.7. 3:00 - 15:00 Austrálie - Kanada
USA - Mexiko
Japonsko - Itálie
základní skupina
25.7. 3:00 - 15:00 Austrálie - USA
Kanada - Japonsko
Itálie - Mexiko
základní skupina
26.7. 3:00 - 15:00 Japonsko - USA
Kanada - Itálie
Mexiko - Austrálie
základní skupina
27.7 6:00-15:30 Týmy na 1. - 4. pozici zápas o bronz, finále
předání medailí
Sportovní gymnastika
24.7. 3:00-15:00 Muži kvalifikace
25.7. 3:00-15:00 Ženy kvalifikace
26.7 12:00-15:00 Týmy mužů finále, předání medailí
27.7. 12:45-15:00 Týmy žen finále, předání medailí
28.7. 12:15-15:00 Víceboj muži finále, předání medailí
29.7. 12:50-15:00 Víceboj ženy finále, předání medailí
1.8. 10:00-13:00 Prostná muži finále, předání medailí
    Přeskok ženy finále, předání medailí
    Kůň našíř muži finále, předání medailí
    Bradla ženy finále, předání medailí
2.8. 10:00-12:15 Kruhy muži finále, předání medailí
    Prostná ženy finále, předání medailí
    Přeskok muži finále, předání medailí
3.8. 10:00-12:15 Bradla muži finále, předání medailí
    Kladina ženy finále, předání medailí
    Hrazda muži finále, předání medailí
Sportovní lezení
3.8. 10:00-15:40 Muži - obtížnost, rychlost, boulder kvalifikace
4.8. 10:00-15:40 Ženy - obtížnost, rychlost, boulder kvalifikace
5.8. 10:30-15:20 Muži - obtížnost, rychlost, boulder finále, předání medailí
6.8. 10:30-15:20 Ženy - obtížnost, rychlost, boulder finále, předání medailí
Sportovní střelba
24.7. 1:30-8:30 Muži a ženy
10m vzduchová puška
kvalifikace, finále,
předání medailí
25.7. 2:00-8:30 Muži a ženy
Skeet
10 m vzduchová pistole

kvalifikace (Skeet)
kvalifikace, finále,
předání medailí
26.7. 2:00-11:15 Muži a ženy
Skeet
kvalifikace, finále,
předání medailí
27.7. 2:00-9:30 Smíšené týmy
10 m vzduchová pistole i puška
kvalifikace, finále,
předání medailí
28.7. 2:00-9:00 Muži a ženy
Trap
kvalifikace
29.7. 2:00-5:45

2:00-9:55
Ženy - 25 m pistole
Muži a ženy
Trap
přesnost

kvalifikace, finále,
předání medailí
30.7. 2:00-7:50 Smíšené týmy
Trap
kvalifikace, finále,
předání medailí
31.7. 5:00-10:10 Smíšené týmy - Trap
Ženy - 50 m malorážka 3 pozice
kvalifikace, finále,
předání medailí
1.8. 1:30-6:15 Muži - 25 m rychlpal. pistole kvalifikace
2.8. 1:30-11:00 Muži
25 m rychlpal. pistole
50 m malorážka 3 pozice
kvalifikace, finále,
předání medailí
Stolní tenis
24.7. 2:00-15:30 Dvouhra žen
a mužů
Smíšená čtyřhra
první kolo

osmifinále
25.7. 3:00-15:00 Smíšená čtyřhra
Dvouhra žen
a mužů
čtvrtfinále, semifinále
druhé kolo
26.7. 3:00-15:10 Dvouhra žen
a mužů

Smíšená čtyřhra
druhé a třetí kolo

o bronz, finále, předání medailí
27.7. 3:00-15:30 Dvouhra žen
a mužů
třetí kolo, osmifinále
28.7. 3:00-15:00 Dvouhra žen
a mužů
čtvrtfinále
29.7. 4:00-15:10 Dvouhra žen semifinále, o bronz,
finále, předání medailí
Dvouhra mužů semifinále
30.7. 13:00-15:10 Dvouhra mužů o bronz, finále,
předání medailí
1.8. 3:00-15:30 Družstva žen
a mužů
osmifinále
2.8. 3:00-15:30 Družstva žen
a mužů
osmifinále, čtvrtfinále
3.8. 3:00-15:30 Družstva žen čtvrtfinále, semifinále
Družstva mužů čtvrtfinále
4.8. 3:00-15:30 Družstva žen
a mužů
semifinále
5.8. 4:00-15:40 Družstva žen o bronz, finále
předání medailí
6.8. 4:00-15:40 Družstva mužů o bronz, finále,
předání medailí
Surfing
25.7. 0:00-9:20 Muži i ženy první a druhé kolo
26.7. 0:00-9:40 Muži i ženy třetí kolo
27.7. 0:00-7:20 Muži i ženy čtvrtfinále, semifinále
28.7. 1:00-4:35 Muži i žen jízda o bronz, finále,
předání medailí
Soutěž v surfingu je závislá na počasí, proto je jí vyhrazeno období mezi 25. červencem a 1. sprnem.
Šerm
24.7. 2:00-15:25 Kord - ženy
Šavle - muži
první kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25.7. 2:00-15:25 Fleret - ženy
Kord - muži
první kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26.7. 2:00-15:25 Šavle - ženy
Fleret - muži
první kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27.7. 3:00-13:40 Kord - týmy žen osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
28.7. 3:00-13:40 Šavle - týmy mužů osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
29.7. 3:00-14:30 Fleret - týmy žen osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
30.7. 3:00-13:40 Kord - týmy mužů osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
31.7. 3:00-13:40 Šavle - týmy žen osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
1.8. 3:00-14:20 Fleret - týmy mužů osmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
Synchronizované plavání
3.8. 12:30-14:00 Technická dvojic sestavy
4.8. 12:30-14:00 Volná dvojic sestavy
finále, předání medailí
6.8. 12:30-14:00 Technická týmů sestavy
7.8. 12:30-14:10 Volná týmů sestavy a předání medailí
Taekwondo
24.7. 3:00-15:40 Ženy do 49 kg
Muži do 58 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
25.7. 3:00-15:40 Ženy do 57 kg
Muži do 68 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
26.7. 3:00-15:40 Ženy do 67 kg
Muži do 80 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
27.7. 3:00-15:40 Ženy nad 67 kg
Muži nad 80 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí  
Tenis
24.7. 4:00-13:00 Muži i ženy první kolo dvouhra a čtyřhra
25.7. 4:00-13:00 Muži i ženy první kolo dvouhra a čtyřhra
26.7. 4:00-13:00 Muži i ženy druhé kolo dvouhra a čtyřhra
27.7. 4:00-13:00 Muži dvouhra
Ženy dvouhra
Muži čtyřhra
Ženy čtyřhra
druhé kolo
třetí kolo
čtvrtfinále
druhé kolo, čtvrtfinále
28.7. 4:00-13:00 Muži dvouhra
Ženy dvouhra
Ženy čtyřhra
Muži čtyřhra
Smíšená čtyřhra
třetí kolo
čtvrtfinále
čtvrtfinále
semifinále
první kolo
29.7. 4:00-13:00 Všechny disciplíny čtvrtfinále/semifinále
30.7. 5:00-13:00 Muži čtyřhra semifinále, o bronz, finále, předání medailí
Muži dvouhra
Smíšená čtyřhra
semifinále
31.7. 5:00-13:00 Muži dvouhra
Smíšená čtyřhra
zápas o bronz
Ženy dvouhra semifinále, o bronz, finále, předání medailí
1.8. 5:00-13:00 Muži dvouhra
Ženy čtyřhra
Smíšená čtyřhra
finále, předání medailí
Triatlon
26.7. 0:00-3:00 Muži závod, předání medailí
27.7. 0:00-3:05 Ženy závod, předání medailí
31.7. 0:30-3:25 Smíšená štafeta závod, předání medailí
Veslování
23.7. 1:30-5:10 Ženy i muži skif
dvojskif
párová čtyřka
24.7. 1:30-5:30 Ženy i muži skif
dvojskif
dvojka bez kormidelníka
čtyřka bez kormidelníka
čtyřka bez k. lehkých vah
25.7. 2:00-4:40 Ženy i muži skif (semifinále E/F)
dvojka bez kormidelníka
párová čtyřka
dvojskif lehkých vah
osmiveslice
26.7. 2:00-4:40 Ženy i muži skif (čtvrtfinále)
dvojskif (semifinále)
čtyřka bez kormidelníka
27.7. 1:30-5:00 Ženy i muži skif (semifinále C/D)
dvojskif lehkých vah (semif)
párová čtyřka (finále, předání medailí)
dvojka bez kormidelníka (semifinále)
28.7. 1:30-4:40 Ženy i muži dvojskif (finále)
čtyřka bez kormidelníka (fin)
dvojskif (finále)
osmiveslice
skif (semifinále A/B)
předání medailí
29.7. 1:30-4:50 Ženy i muži skif (finále)
dvojka bez kormidelníka (fin)
dvojskif lehkých vah (finále)
předání medailí
30.7. 1:45-2:55 Ženy i muži skif (finále, předání medailí)
osmiveslice (finále, předání medailí)
Vodní pólo
24.7. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy základní skupina
25.7. 3:00-14:10 Muži - 6 zápasů základní skupina
26.7. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy základní skupina
27.7. 3:00-14:10 Muži - 6 zápasů základní skupina
28.7. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy základní skupina
29.7. 3:00-14:10 Muži - 6 zápasů základní skupina
30.7. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy základní skupina
31.7. 3:00-14:10 Muži - 6 zápasů základní skupina
1.8. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy základní skupina
2.8. 3:00-14:10 Muži - 6 zápasů základní skupina
3.8. 7:00-14:10 Ženy - 4 zápasy čtvrtfinále
4.8. 7:00-14:10 Muži - 4 zápasy čtvrtfinále
5.8. 7:00-14:10 Ženy zápasy o 5.-8. místo
semifinále
6.8. 7:00-14:10 Muži zápasy o 5.-8. místo
semifinále
7.8. 2:30-11:20 Ženy zápasy o 5.-8. místo
o bronz, finále,
předání medailí
8.8. 2:30-11:20 Muži zápasy o 5.-8. místo
o bronz, finále,
předání medailí
Vodní slalom
25.7. 6:00-9:45 Kánoe C1 muži
Kajak K1 ženy
kvalifikace
26.7. 7:00-9:45 Kánoe C1 muži semifinále, finále
předání medailí
27.7. 7:00-10:00 Kajak K1 ženy semifinále, finále
předání medailí
28.7. 6:00-9:45 Kánoe C1 ženy
Kajak K1 muži
kvalifikace
29.7. 7:00-9:45 Kánoe C1 ženy semifinále, finále
předání medailí
30.7. 7:00-10:00 Kajak K1 muži semifinále, finále
předání medailí
Volejbal
24.7. 3:00-16:30 Muži skupina Itálie - Kanada
Brazílie - Tunisko
Rusko - Argentina
Japonsko - Venezuela
Polsko - Írán
USA - Francie
25.7. 3:00-16:30 Ženy skupina Rusko - Itálie
USA - Argentina
Srbsko - Dominikánská rep.
Čína - Turecko
Japonsko - Keňa
Brazílie - Korea
26.7. 3:00-16:30 Muži skupina Írán - Venezuela
USA - Rusko
Polsko - Itálie
Francie - Tunisko
Japonsko - Kanada
Brazílie - Argentina
27.7. 3:00-16:30 Ženy skupina Rusko - Argentina
Čína - USA
Japonsko - Srbsko
Itálie - Turecko
Brazílie - Dominikánská rep.
Korea - Keňa
28.7. 3:00-16:30 Muži skupina Kanada - Írán
USA - Tunisko
Argentina - Francie
Polsko - Venezuela
Japonsko - Itálie
Brazílie - Rusko
29.7. 3:00-16:30 Ženy skupina Itálie - Argentina
Korea - Dominikánská rep.
Srbsko - Keňa
Čína - Rusko
Japonsko - Brazílie
USA - Turecko
30.7. 3:00-16:30 Muži skupina Kanada - Venezuela
Brazílie - USA
Japonsko - Polsko
Argentina - Tunisko
Itálie - Írán
Rusko - Francie
31.7. 3:00-16:30 Ženy skupina Dominikánská rep. - Keňa
USA - Rusko
Argentina - Turecko
Srbsko - Brazílie
Japonsko - Korea
Čína - Itálie
1.8. 3:00-16:30 Muži skupina Polsko - Kanada
Brazílie - Francie
Rusko - Tunisko
Itálie - Venezuela
Japonsko - Írán
USA - Argentina
2.8. 3:00-16:30 Ženy skupina Srbsko - Korea
USA - Itálie
Rusko - Turecko
Čína - Argentina
Japonsko - Dominikána
Brazílie - Keňa
3.8. 3:00-16:30 Muži čtvrtfinále
4.8. 3:00-16:30 Ženy čtvrtfinále
5.8. 6:00-16:00 Muži semifinále
6.8. 6:00-16:00 Ženy semifinále
7.8. 6:30-16:45 Muži o bronz, finále,
předání medailí
8.8. 3:00-9:00 Ženy o bronz, finále,
předání medaile
Vzpírání
24.7. 2:50-9:00 Ženy 49 kg skupina A a B
předání medailí
25.7. 4:50-15:00 Muži 61 kg
Ženy 67 kg
skupina A a B
předání medailí
26.7. 6:50-15:00 Ženy 55 kg skupina A a B
předání medailí
27.7. 4:50-15:00 Ženy 59 kg
Ženy 64 kg
skupina A a B
předání medailí
28.7. 6:50-15:00 Muži 73 kg skupina A a B
předání medailí
31.7. 4:50-15:00 Muži 81 kg
Muži 96 kg
skupina A a B
předání medailí
1.8. 6:50-15:00 Ženy 76 kg skupina A a B
předání medailí
2.8. 4:50-15:00 Ženy 87 kg
Ženy nad 87 kg
skupina A a B
předání medailí
3.8. 6:50-15:00 Muži 109 kg skupina A a B
předání medailí
4.8. 6:50-15:00 Muži nad 109kg skupina A a B
předání medailí
Zápas (ŘŘ = řecko-římský, VS = volný styl)
1.8. 4:00-6:00
11:15-12:15
Muži ŘŘ 60 kg
Ženy VS 76 kg
Muži ŘŘ 130 kg
osmifinále, čtvrtfinále
semifinále
2.8. 4:00-6:30
11:15-15:00
Muži ŘŘ 77 kg
Ženy VS 68 kg
Muži ŘŘ 97 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále
Muži ŘŘ 60 kg
Ženy VS 76 kg
Muži ŘŘ 130 kg
o bronz, finále,
předání medailí
3.8. 4:00-6:30
11:15-15:00
Muži ŘŘ 67 kg
Ženy VS 62 kg
Muži ŘŘ 87 kg
osmifinále, čtvrtfinále,
semifinále
Muži ŘŘ 77 kg
Ženy VS 68 kg
Muži ŘŘ 97 kg
o bronz, finále,
předání medailí
4.8. 4:00-6:30
11:15-15:00
Muži VS 57 kg
Ženy VS 57 kg
Muži VS 86 kg
osmifinále, čtvrtfinále,
semifinále
Muži ŘŘ 67 kg
Ženy VS 62 kg
Muži ŘŘ 87 kg
o bronz, finále,
předání medailí
5.8. 4:00-6:30
11:15-15:00
Muži VS 74 kg
Ženy VS 53 kg
Muži VS 125 kg
osmifinále, čtvrtfinále,
semifinále
Muži VS 57 kg
Ženy VS 57 kg
Muži VS 86 kg
o bronz, finále,
předání medailí
6.8. 4:00-6:30
11:15-15:00
Muži VS 65 kg
Ženy VS 50 kg
Muži VS 97 kg
osmifinále, čtvrtfinále,
semifinále
Muži VS 74 kg
Ženy VS 53 kg
Muži VS 125 kg
o bronz, finále,
předání medailí
7.8. 11:45-15:00 Muži VS 65 kg
Ženy VS 50 kg
Muži VS 97 kg
o bronz, finále,
předání medailí
šel, Sport.cz

ČT sport Vodní slalom - semifinále a finále kajakářů probíhá
20210730T07:00:00+0200
Vodní slalom - semifinále a finále kajakářů
Vodní slalom - semifinále a finále kajakářů
Vodní slalom - semifinále a finále kajakářů
ČT sport Judo mužů nad 100 kg - semifinále a finále dnes 10:00
20210730T10:00:00+0200
Judo mužů nad 100 kg - semifinále a finále
Judo mužů nad 100 kg - semifinále a finále
Judo mužů nad 100 kg - semifinále a finále

Časová osa: Olympijské hry

Filtr článků - Olympiáda


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.