Hlavní obsah

Kdy sledovat který sport? Oficiální program olympiády v Tokiu 2021

21. 12. 2020 14:01Aktualizováno 26. 7. 2021 21:45

Letní olympijské hry v Tokiu, jež byly původně naplánovány na léto 2020, se kvůli koronavirové pandemii přesunuly na rok 2021. Program olympiády však zůstává stejný, hry začínají 23. července a končí 8. srpna 2021.

Foto: Tokyo2020.com

Loga olympiády a paralympiády v Tokiu 2020.Foto: Tokyo2020.com

Článek

Oficiální začátek olympijských her je stanoven na pátek 23. července 2021, kdy je naplánován zahajovací ceremoniál. Samotné soutěže však začínají již o dva dny dříve prvními zápasy v softballu a fotbalu. Vrcholem her je 7. srpen, kdy se odehrává 34 medailových disciplín, o den později hry končí slavnostním zakončením.

Program olympiády v Tokiu je víceméně stejný, jako program odložené olypiády v roce 2020.

Naděje pro Tokio

Program sportů na LOH v Tokiu (abecední pořadí)

*Časové údaje jsou uvedeny v českém čase. V Tokiu je o sedm hodin více.

DatumČasDisciplínaFáze
Zahajovací a zakončovací ceremoniál
23.7.13:00-16:00Zahajovací ceremoniál
8.8.13:00-16:00Zakončovací ceremoniál
Atletika
30.7.2:00-5:303000 m Steeplechase mužiprvní kolo
Skok do výšky mužikvalifikace
Disk mužikvalifikace
800 m ženyprvní kolo
400 m překážky mužiprvní kolo
100 m ženyprvní kolo
12:00-14:005000 m ženyprvní kolo
Skok do výšky mužifinále
Trojskok ženykvalifikace
Koule ženykvalifikace
4x400 m smíšenáprvní kolo
10 000 m mužifinále
31.7.2:00-5:00400 m překážky ženyprvní kolo
Disk ženykvalifikace
Skok o tyči mužikvalifikace
800 m mužiprvní kolo
100 m překážky ženykvalifikace
100 m mužipředkolo
12:00-14:5510 000 m mužipředání medailí
Skok daleký mužikvalifikace
100 m ženysemifinále, finále
100 m mužifinále
Disk mužifinále
800 m ženysemifinále
4x400 m smíšenáfinále
1.8.2:10-5:00Kladivo ženykvalifikace
3000 m Steeplechase ženyprvní kolo
Skok dalekýkvalifikace
Disk mužipředání medailí
Koule ženyfinále
400 m mužiprvní kolo
4x400 m smíšenápředání medailí
2.8.2:00-14:55Kladivo mužikvalifikace
1500 m ženyprvní kolo
Trojskok ženypředání medailí
Skok daleký mužifinále
200 m ženyprvní kolo
100 m překážky ženyfinále
12:00-15:00100 m mužiSkok daleký muži100 m překážky ženypředání medailí
Skok o tyči ženykvalifikace
200 m ženysemifinále
Disk ženyfinále
400 m mužisemifinále
400 m překážky ženysemifinále
3000 m Steeplechase mužifinále
5000 m ženyfinále
3.8.7:00-15:35Trojskok mužikvalifikace
1500 m mužiprvní kolo
Oštěp ženykvalifikace
400 m ženyprvní kolo
Skok daleký ženyfinále
200 m mužiprvní kolo
400 m překážky mužifinále
Disk ženy3000m Steeplechase muži5000 m ženypředání medailí
12:00-14:55110 m překážky mužiprvní kolo
Koule mužikvalifikace
Skok o tyči mužifinále
5000 m mužiprvní kolo
Kladivo ženyfinále
200 m mužisemifinále
800 m ženyfinále
200 m ženyfinále
Skok daleký400 m překážky mužipředání medailí
4.8.7:00-5:25Desetiboj muži100 m
Oštěp mužiprvní kolo
Sedmiboj ženy100 m překážky
Desetiboj mužiSkok daleký
Sedmiboj ženySkok do výšky
110 m překážky mužisemifinále
400 m překážky ženyfinále
Desetiboj mužikoule
Skok o tyči mužiKladivo ženy800 m ženy400 m překážky ženypředání medailí
11:30-15:00Desetiboj mužiskok do výšky
1500 m ženysemifinále
Sedmiboj ženyKoule
400 m ženysemifinále
3000 m Steeplechase ženyfinále
Kladivo mužifinále
Sedmiboj ženy200 m
800 m mužifinále
Desetiboj muži400 m
200 m mužifinále
200 m ženy3000 m Steplechase ženypředání medailí
5.8.2:00-8:05Desetiboj muži110 m překážky
Skok do výšky ženykvalifikace
Sedmiboj ženyskok daleký
Desetiboj mužidisk
4x100 m ženyprvní kolo
Trojskok mužifinále
Koule mužifinále
4x100 m mužiprvní kolo
110 m překážky mužifinále
Desetiboj mužiskok o tyči
Sedmiboj ženyOštěp
Kladivo muži800 m muži200 m mužipředání medailí
9:30 - 11:0520 km chůze mužifinále, předání medailí
12:00-14:45Desetiboj mužioštěp
Skok o tyči ženyfinále
4x400 m ženyprvní kolo
1500 m mužisemifinále
400 m mužifinále
Sedmiboj ženy800 m
Desetiboj muži1500 m
Koule mužiTrojskok muži110 m překážky mužipředání medailí
5.-6.8.22:30-3:0050 km chůze mužifinále, předání medailí
6.8.9:30-11:1520 km chůze ženyfinále, předání medailí
12:50-15:554x400 m mužiprvní kolo
Oštěp ženyfinále
5000 m mužifinále
400 m ženyfinále
1500 m ženyfinále
4x100 m ženyfinále
4x100 m mužifinále
Skok o tyči ženySedmiboj ženyDesetiboj muži400 m muži5000 m muži400 m ženy1500 m ženypředání medailí
7.8.0:00-3:15Maraton ženyfinále, předání medailí
11:50-15:20Skok do výšky ženy10000 m ženyOštěp muži1500 m muži4x400 m ženy4x400 m mužifinále
4x100 m ženy4x100 m mužiOštěp ženy10000 m ženy1500 m mužiOštěp mužiSkok do výšky muži4x400 m muži i ženypředání medailí
8.8.0:00-2:45Maraton mužifinále, předání medailí
Badminton
24.7.2:00-15:00Všechny disciplínyzápasy ve skupině
25.7.12:00-14:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
26.7.3:00-14:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
27.7.3:00-8:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
10:00-14:30Dvouhry a čtyřhryzápasy ve skupině
28.7.2:00-14:30Dvouhry mužů a ženSmíšená čtyřhrazápasy ve skupiněčtvrtfinále
29.7.2:00-15:00Dvouhry mužů a ženČtyřhry mužů a ženSmíšená čtyřhraosmifinálečtvrtfinálesemifinále
30.7.2:00-14:30Dvouhra ženČtyřhra mužůSmíšená čtyřhračtvrtfinálesemifinálezápas o bronz, finále
31.7.2:00-16:00Dvouhra mužůDvouhra ženČtyřhra ženČtyřhra mužůčtvrtfinálesemifinálesemifinálezápas o bronz, finále
1.8.6:00-16:00Dvouhra mužůDvouhra žensemifinálezápas o bronz, finále
2.8.6:00-16:00Čtyřhra ženDvouhra mužůzápas o bronz, finálezápas o bronz, finále
Baseball
28.7.5:00-8:00Jeden zápaszákladní skupina
29.7.12:00-15:00Jeden zápaszákladní skupina
30.7.5:00-15:00Dva zápasyzákladní skupina
31.7.5:00-15:00Dva zápasyzákladní skupina
1.7.5:00-15:00Dva zápasyvyřazovací fáze
2.7.5:00-15:00Dva zápasyvyřazovací fáze
3.7.12:00-15:00Jeden zápasvyřazovací fáze
4.7.5:00-8:0012:00-15:00Jeden zápasJeden zápasvyřazovací fázesemifinále
5.7.12:00-15:00Jeden zápassemifinále
7.7.5:00-8:00Jeden zápaszápas o bronz
12:00-15:30Jeden zápasfinále, předání medailí
Basketball
25.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
29.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
30.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
31.7.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
1.8.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
2.8.3:00-16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
3.8.3:00-16:00Zápasy mužů a ženčtvrtfinále
4.8.3:00-16:00Zápasy mužů a ženčtvrtfinále
5.8.6:15-15:00Zápasy mužůsemifinále
6.8.6:40-15:00Zápasy žensemifinále
7.8.4:30-6:309:00-11:0013:00-15:30Zápas mužůZápas ženZápas mužůfinálezápas o bronzzápas o bronz
8.8.4:30-7:00Zápas ženfinále, předání medailí
Basketbal 3x3
24.7.3:15-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
25.7.3:15-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26.7.3:15-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27.7.6:30-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28.7.10:00-12:10Zápasy mužů a žensemifinále
13:45-16:25Zápasy mužů a ženzápasy o bronzfinálepředání medailí
Box
24.7.4:00-13:30Ženy 54-57 kgMuži 63-69 kgMuži 75-81 kgMuži 81-91 kgprvní koloprvní koloprvní koloosmifinále
25.7.4:00-13:45Ženy 48-51 kgŽeny 64-69 kgMuži 69-75 kgMuži 91+ kgprvní koloprvní koloprvní koloosmifinále
26.7.4:00-13:45Ženy 54-57 kgMuži 52-57 kgMuži 63-69 kgosmifináleprvní koloosmifinále
27.7.4:00-13:45Ženy 64-69 kgMuži 57-63 kgMuži 75-81 kgosmifináleprvní koloosmifinále
28.7.4:00-13:45Ženy 54-57 kgŽeny 57-60 kgŽeny 69-75 kgMuži 48-52 kgčtvrtfináleprvní koloosmifináleprvní kolo
29.7.4:00-13:10Ženy 48-51 kgMuži 52-57 kgMuži 69-75 kgosmifinále
30.7.4:00-13:10Ženy 57-60 kgŽeny 64-69 kgMuži 63-69 kgMuži 75-81 kgMuži 81-91 kgosmifinálečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinále
31.7.4:00-12:55Ženy 54-57 kgŽeny 69-75 kgMuži 48-52 kgMuži 57-63 kgsemifinálečtvrtfináleosmifináleosmifinále
1.8.4:00- 12:40Ženy 48-51 kgMuži 52-57 kgMuži 63-69 kgMuži 69-75 kgMuži 75-81 kgMuži 91+ kgčtvrtfinálečtvrtfinálesemifinálečtvrtfinálesemifinálečtvrtfinále
3.8.4:00-12:40Ženy 57-60 kgMuži 48-52 kgMuži 52-57 kgMuži 57-63 kgMuži 81-91 kgŽeny 54-57 kgMuži 63-69 kgčtvrtfinálečtvrtfinálesemifinálečtvrtfinálesemifinálefinále, předání medailífinále, předání medailí
4.8.7:00-9:10Ženy 48-51 kgŽeny 64-69 kgMuži 91+ kgMuži 75-81 kgsemifinálesemifinálesemifinálefinále, předání medailí
5.8.7:00-9:10Ženy 57-60 kgMuži 48-52 kgMuži 69-75 kgMuži 52-57 kgsemifinálesemifinálesemifinálefinále, předání medailí
6.8.7:00-8:40Ženy 69-75 kgMuži 57-63 kgMuži 81-91 kgsemifinálesemifinálefinále, předání medailí
7.8.7:00-8:55Muži 48-52 kg Muži 69-75 kgŽeny 64-69 kgŽeny 48-51 kgfinále, předání medailífinále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí
8.8.7:00-8:55Ženy 57-60 kgŽeny 69-70 kgMuži 57-63 kgMuži 91+ kgfinále, předání medailífinále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí
Cyklistika - BMX Freestyle
31.7.3:10-5:20Muži i ženyprvní kolo
1.8.3:10-5:45Muži i ženyfinále, předání medailí
Cyklistika - BMX závod
29.7.3:00-5:00Muži i ženyčtvrtfinále
30.7.3:00-5:20Muži i ženysemifinále, finále,předání medailí
Cyklistika - horská kola
26.7.8:00-10:00Cross-country mužizávod, předání medailí
27.7.8:00-10:00Cross-country ženyzávod, přednání medailí
Cyklistika - silniční
24.7.4:00-11:15Mužizávod předání medailí
25.7.6:00-10:40Ženyzávodpředání medailí
28.7.4:30-10:40Časovka - ženy i mužizávodpředání medailí
Cyklistika - dráhová
2.8.8:30-11:30Sprint - týmy ženkvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
Stíhací závod - týmy mužů i ženkvalifikace
3.8.8:30-11:10Sprint - týmy mužůkvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
Stíhací závod - týmy ženprvní kolo, finále,předání medailí
Stíhací závod - týmy mužůprvní kolo
4.8.8:30-12:00Sprint - mužikvalifikace, první kolo, osmifinále
Keirin - ženyprvní kolo
Stíhací závod - týmy mužůfinále, předání medailí
5.8.8:30-11:50Omnium - mužiScratch, Tempo, eliminační závod, bodovací závod,předání medailí
Sprint - mužiosmifinále, čtvrtfinále, závod o 5.-8. místo
Keirin - ženyčtvrtfinále, semifinále, finále, předání medailí
6.8.8:30-12:15Sprint - ženykvalifikace, první kolo,druhé kolo
Sprint - mužifinále, předání medailí
Madison - ženyfinále, předání medailí
7.8.8:30-11:25Sprint - ženyosmifinále, čtvrtfinále
Keirin - mužiprvní kolo
Madison - mužifinále, předání medailí
8.8.3:00-6:15Omnium - ženyScratch, tempo, eliminační závod, bodovací závod,předání medailí
Sprint - ženysemifinále,finále,závod o 5.-8. místo,předání medailí
Keirin - mužičtvrtfinále, semifinále,finále, předání medailí
Fotbal
21.7.9:30-15:30Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
22.7.9:30-15:30Muži - 8 zápasůzákladní skupina
24.7.9:30-15:30Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
25.7.9:30-15:30Muži - 8 zápasůzákladní skupina
27.7.10:00-15:30Ženy - 8 zápasůzákladní skupina
28.7.10:30-15:30Muži - 8 zápasůzákladní skupina
30.7.10:00-16:00Ženy - 4 zápasyčtvrtfinále
31.7.10:00-16:00Muži - 4 zápasyčtvrtfinále
2.8.10:00-16:00Ženy - 2 zápasysemifinále
3.8.10:00-16:00Muži - 2 zápasysemifinále
5.8.10:00-13:00Ženyzápas o bronz
6.8.4:00-7:0013:00-16:00ŽenyMužifinále, předání medailízápas o bronz
7.8.13:30-16:30Mužifinále, předání medailí
Golf
29.7.0:30-8:30Mužiprvní kolo
30.7.0:30-8:30Mužidruhé kolo
31.7.0:30-8:30Mužitřetí kolo
1.8.0:30-9:00Mužičtvrté kolo, předání medailí
4.8.0:30-8:30Ženyprvní kolo
5.8.0:30-8:30Ženydruhé kolo
6.80:30-8:30Ženytřetí kolo
7.8.0:30-9:00Ženyčtvrté kolo, předání medailí
Házená
24.7.2:00-16:00Muži - 6 zápasůzákladní skupina
25.7.2:00-16:00Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
26.7.2:00-16:00Muži - 6 zápasůzákladní skupina
27.7.2:00-16:00Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
28.7.2:00-16:00Muži - 6 zápasůzákladní skupina
29.7.2:00-16:00Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
30.7.2:00-16:00Muži - 6 zápasůzákladní skupina
31.7.2:00-16:00Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
1.8.2:00-16:00Muži - 6 zápasůzákladní skupina
2.8.2:00-16:00Ženy - 6 zápasůzákladní skupina
3.8.2:30-15:45Muži - 4 zápasyčtvrtfinále
4.8.2:30-15:45Ženy - 4 zápasyčtvrtfinále
5.8.10:00-16:00Muži - 2 zápasysemifinále
6.8.10:00-16:00Ženy - 2 zápasysemifinále
7.8.10:00-16:30Mužizápas o bronz, finále,předání medailí
8.8.4:00-10:30Ženyzápas o bronz, finále,předání medailí
Jachting
25.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial)
26.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial)
27.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy Laser (Radial), Finn, 49er (FX)
28.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy RS:X, Finn, 470, 49er (FX), Nacra 17 Mix
29.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial), Finn, 470, Nacra 17 Mix
30.7.5:00:11:00Muži i ženytřídy Laser (Radial), 470, 49er (FX)
31.7.5:00-11:00Muži i ženytřídy: Finn, 49er (FX), Nacra 17 MixRS:X - finále, předání medailí
1.8.5:00-11:00Muži i ženytřídy Finn, 470, Nacra 17 MixLaser (Radial) - finále, předání medailí
2.8.5:00-11:00Muži i ženytřída 47049er (FX) - finále, předání medailí
3.8.7:30-9:55Muži a mixFinn - finále, předání medailíNacra 17 Mix - finále, předání medailí
4.8.7:30-9:55Muži i ženytřída 470finále, předání medailí
Jezdectví
24.7.10:00-15:15Drezuratýmy i jednotlivci
25.7.10:00-15:15Drezuratýmy i jednotlivci
27.7.10:00-15:15Drezurafinále, předání medailí
28.7.10:30-14:25Drezuravolný styl, předání medailí
30.7.1:30-13:10Jezdecká všestrannosttýmy i jednotlivci
1.8.0:45-4:10Jezdecká šestrannosttýmy i jednotlivci
2.8.10:00-15:25Jezdecká všestrannosttýmy i jednotlivci -finále, předání medailí
3.8.12:00-15:45Parkurové skákáníjednotlivci - kvalifikace
4.8.12:00-14:40Parkurové skákáníjenotlivci - finále, předání medailí
6.8.12:00-15:05Parkurové skákánítýmy - kvalifikace
7.8.12:00-14:30Parkurové skáknítýmy - finále,předání medailí
Judo
24.7.4:00-12:40Ženy do 48 kgMuži do 60 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25.7.4:00-12:40Ženy do 52 kgMuži do 66 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26.7.4:00-12:40Ženy do 57 kgMuži do 73 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27.7.4:00-12:40Ženy do 63 kgMuži do 81 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
28.7.4:00-12:40Ženy do 70 kgMuži do 90 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
29.7.4:00-12:40Ženy do 78 kgMuži do 100 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
30.7.4:00-12:40Ženy nad 78 kgMuži nad 100 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
31.7.4:00-12:40Smíšené týmy mužů i ženprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
Karate
5.8.3:00-14:40Ženy - KataŽeny - Kumite do 55 kgMuži - Kumite do 67 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
6.8.3:00-14:40Muži - KataŽeny - Kumite do 61 kgMuži - Kumite do 75 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
7.8.7:00-13:35Ženy - Kumite nad 61 kgMuži - Kumite nad 75 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
Lukostřelba
23.7.2:00-8:00Muži a ženyprvní kolo
24.7.2:30-4:05Smíšená družstvaosmifinále
7:15-10:25Smíšená družstvačtvrtfinále, semifinále,souboj o bronz, finále,předání medailí
25.7.2:30-4:05Týmy ženosmifinále
6:45-10:25Týmy ženčtvrtfinále, semifinále,souboj o bronz, finále,předání medailí
26.7.2:30-4:05Týmy mužůosmifinále
6:45-10:25Týmy mužůčtvrtfinále, semifinále,souboj o bronz, finále,předání medailí
27.7.2:30-12:55Muži a ženydruhé a třetí kolo
28.7.2:30-11:40Muži a ženydruhé a třetí kolo
29.7.2:30-11:40Muži a ženydruhé a třetí kolo
30.7.2:30-4:15Ženyosmifinále
7:45-10:20Ženyčtvrtfinále, semifinále,souboj o bronz, finále,předání medailí
31.7.2:30-4:15Mužiosmifinále
7:45-10:20Mužičtvrtfinále, semifinále,souboj o bronz, finále,předání medailí
Maratonské plavání
4.8.0:00-2:40Ženy - 10 kmzávod, předání medailí
5.8.0:00-2:40Muži - 10 kmzávod, předání medailí
Moderní pětiboj
5.8.6:00-12:30Ženy i mužišerm
6.8.7:30-13:15Ženyplavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí
7.8.7:30-13:15Mužiplavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí
Moderní gymnastika
6.8.3:20-10:45Vícebojkvalifikace
7.8.3:00-10:50DružstvaVícebojkvalifikacefinále, předání medailí
8.8.4:00-5:45Družstvafinále, předání medailí
Plavání
24.7.12:00-14:30400 m polohový závod400 m volný styl100 m prsarozplavby muži
100 m motýpek400 m polohový závod4x100 m volný styl štafetarozplavby ženy
25.7.3:30-5:20400 m polohový závod400 m volný styl100 m prsamuži finále, předání medailímuži semifinále
100 m motýlek400 m polohový závod4x100 volný stylženy semifináleženy finále, předání medailí
12:00-14:30100 m znak100 m prsa400 m volný stylženy rozplavby
200 m volný styl100 m znak4x100 volný stylmuži rozplavby
26.7.3:30-5:40100 m prsa100 m znak100 m motýlek400 m volný stylženy semifináleženy finále, předání medailí
200 m volný styl100 m znak100 m prsa4x100 volný stylmuži semifinálemuži finále, předání medailí
12:00-14:30200 m volný styl200 m polohový závod1500 m volný st.ženy rozplavby
200 m motýlekmuži rozplavby
27.7.3:30-5:25200 m volný styl200m polohovka100 m znak100 m prsaženy semifináleženy finále, předání medailí
200 m motýlek200 m volný styl100 m znakmuži semifinálemuži finále, předání medailí
12:00-14:30200 m motýlekženy rozplavby
100 m volný styl200 m prsa4x200 volný styl800 m volný stylmuži, rozplavby
28.7.3:30-6:05200 m motýlek200 m volný styl200m polohovka1500 m volný st.ženy semifináleženy finále, předání medailí
100 m volný styl200 m prsa200 m motýlek4x200 volný stylmuži semifinálemuži finále, předání medailí
12:00-14:30100 m volný styl200 m prsa4x200 volný stylženy rozplavby
200 m znak200m polohovkamuži rozplavby
29.7.3:30-6:10200 m znak200m polohovka800 m volný styl200 m prsa100 m volný stylmuži semifinálemuži finále, předání medailí
100 m volný styl200 m prsa200 m motýlek4x200 volný stylženy semifináleženy finále, předání medailí
12:00-14:30800 m volný styl200 m znakženy rozplavby
100 m motýlekmuži rozplavby
4x100 polohov.smíšená družstva rozplavby
30.7.3:30-5:10200 m znak200 m prsa100 m volný stylženy semifináleženy finále, předání medailí
100 m motýlek200 m znak200m polohovkamuži semifinálemuži finále, předání medailí
12:00-14:3050 m volný styl4x100 polohov.ženy rozplavby
50 m volný styl1500 m volný st.4x100 polohov.muži rozplavby
31.7.3:30-5:2050 m volný styl200 m znak800 m volný stylženy semifináleženy finále, předání medailí
50 m volný styl100 m motýlekmuži semifinálemuži finále, předání medailí
4x100 polohový závodsmíšená družstvafinále, předání medailí
1.8.3:30-5:2550 m volný styl4x100 polohov.ženy finále, předání medailí
50 m volný styl1500 m volný st.4x100 polohov.muži finále, předání medailí
Plážový volejbal
24.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
25.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28.72:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
29.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
30.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
31.7.2:00-15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
1.8.2:00-15:50Zápasy mužů a ženosmifinále
2.8.2:00-15:50Zápasy mužů a ženosmifinále
3.8.2:00-3:5014:00-15:50Zápasy ženčtvrtfinále
4.8.2:00-3:5014:00-15:50Zápasy mužůčtvrtfinále
5.8.2:00-3:5014:00-15:50Zápasy mužů a žensemifinále
6.8.3:00-5:50Zápasy ženzápas o bronzfinále, předání medailí
7.8.3:00-5:50Zápasy mužůzápas o bronzfinále, předání medailí
Pozemní hokej
24.7.2:30-15:45Muži - 6 zápasůŽeny - 2 zápasyzákladní skupiny
25.7.2:30-15:45Muži - 4 zápasyŽeny - 4 zápasyzákladní skupiny
26.7.2:30-15:45Muži - 2 zápasyŽeny - 6 zápasůzákladní skupiny
27.7.2:30-15:45Muži - 6 zápasůzákladní skupiny
28.7.2:30-15:45Muži - 6 zápasůŽeny - 2 zápasyzákladní skupiny
29.7.2:30-15:45Muži - 4 zápasyŽeny - 4 zápasyzákladní skupiny
30.7.2:30-15:45Muži - 6 zápasůŽeny - 2 zápasyzákladní skupiny
31.7.2:30-15:15Ženy - 6 zápasůzákladní skupiny
1.8.2:30-15:45Muži - 4 zápasyčtvrtfinále
2.8.2:30-15:45Ženy - 4 zápasyčtvrtfinále
3.8.3:30-13:45Muži - 2 zápasysemifinále
4.8.3:30-13:45Ženy - 2 zápasysemifinále
5.8.3:30-5:1512:00-14:10Mužizápas o bronzfinále, předání medailí
6.8.3:30-5:1512:00-14:10Ženyzápas o bronzfinále, předání medailí
Rugby
26.7.2:00-5:009:30-12:3012 zápasů-mužizákladní skupina
27.7.2:00-5:009:30-12:3012 zápasů-mužizákladní skupina, o umístění, čtvrtfinále
28.7.2:00-5:009:30-12:006 zápasů - muži4 zápasy - mužio umístění, semifináleo bronz, finále, předání medailí
29.7.2:00-5:009:30-12:3012 zápasů-ženyzákladní skupina
30.7.2:00-5:009:30-12:3012 zápasů-ženyzákladní skupina, o umístění, čtvrtfinále
31.7.2:00-5:009:30-12:006 zápasů - ženy4 zápasy - ženyo umístění, semifináleo bronz, finále, předání medailí
Rychlostní kanoistika
2.8.2:30-6:00Kajak K1 200 m ženyKánoe C2 1000 m mužiKajak K1 1000 m mužiKajak K2 500 m ženyKajak K1 200 m ženyKánoe C2 1000 m mužiKajak K1 1000 m mužiKajak K2 500 m ženykvalifikacekvalifikacekvalifikacekvalifikacečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinále
3.8.2:30-6:15Kajak K1 200 m ženyKánoe C2 1000 m mužiKajak K1 1000 m mužiKajak K2 500 m ženyKajak K1 200 m ženyKánoe C2 1000 m mužiKajak K1 1000 m mužiKajak K2 500 m ženysemifinálesemifinálesemifinálesemifinálefinále, předání medailífinále, předání medailífinále, předání medailífinále, předání medailí
4.8.2:30-5:40Kajak K1 200 m mužiKánoe C1 200 m ženyKajak K1 500 m ženyKajak K2 1000 m mužiKajak K1 200 m mužiKánoe C1 200 m ženyKajak K1 500 m ženyKajak K2 1000 m mužikvalifikacekvalifikacekvalifikacekvalifikacečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinálečtvrtfinále
5.8.2:30-6:05Kajak K1 200 m mužiKánoe C1 200 m ženyKajak K1 500 m ženyKajak K2 1000 m mužiKajak K1 200 m mužiKánoe C1 200 m ženyKajak K1 500 m ženyKajak K2 1000 m mužisemifinálesemifinálesemifinálesemifinálefinále, předání medailífinále, předání medailífinále, předání medailífinále, předání medailí
6.8.2:30-4:40Kánoe C2 500 m ženyKánoe C1 1000 m mužiKajak K4 500 m ženyKajak K4 500 m mužiKánoe C2 500 m ženyKánoe C1 1000 m mužikvalifikacekvalifikacekvalifikacekvalifikacečtvrtfinálečtvrtfinále
7.8.2:30-5:50Kánoe C2 500 m ženyKánoe C1 1000 m mužiKajak K4 500 m ženyKajak K4 500 m mužisemifinále, finále,předání medailí
Skateboarding
25.7.2:00-6:55Muži steetprvní kolo, finále,předání medailí
26.7.2:00-6:55Ženy streetprvní kolo, finále,předání medailí
4.8.2:00-6:40Ženy parkprvní kolo, finále,předání medailí
5.8.2:00-6:40Muži parkprvní kolo, finále,předání medailí
Skoky do vody
25.7.8.00-9:003 m prknosynchro ženyfinále, předání medailí
26.7.8:00-9:0010 m věžsynchro mužifinále, předání medailí
27.7.8:00-9:0010 m věž synchro ženyfinále, předání medailí
28.7.8:00-9:003 m prknosynchro mužifinále, předání medailí
30.7.8:00-10:303 m prkno - ženyprvní kolo
31.7.8:00-9:303 m prkno - ženysemifinále
1.8.8:00-9:303 m prkno - ženyfinále, předání medailí
2.8.8:00-10:303 m prkno - mužiprvní kolo
3.8.3:00-4:308:00-9:303 m prkno - mužisemifinále, finále,předání medailí
4.8.8:00-10:3010 m věž - ženyprvní kolo
5.8.3:00-4:308:00-9:3010 m věž - ženysemifinále, finále,předání medailí
6.8.8:00-10:3010 m věž - mužiprvní kolo
7.8.3:00-4:308:00-9:3010 m věž - mužisemifinále, finále,předání medailí
Skoky na trampolíně
30.7.6:00-8:25Ženykvalifikace, finále,předání medailí
31.7.6:00-8:25Mužikvalifikace, finále,předání medailí
Softball
21.7.2:00-10:00Austrálie - JaponskoItálie - USAMexiko - Kanadazákladní skupina
22.7.2:00-10:00USA - KanadaMexiko - JaponskoItálie - Austráliezákladní skupina
24.7.3:00 - 15:00Austrálie - KanadaUSA - MexikoJaponsko - Itáliezákladní skupina
25.7.3:00 - 15:00Austrálie - USAKanada - JaponskoItálie - Mexikozákladní skupina
26.7.3:00 - 15:00Japonsko - USAKanada - ItálieMexiko - Austráliezákladní skupina
27.76:00-15:30Týmy na 1. - 4. pozicizápas o bronz, finálepředání medailí
Sportovní gymnastika
24.7.3:00-15:00Mužikvalifikace
25.7.3:00-15:00Ženykvalifikace
26.712:00-15:00Týmy mužůfinále, předání medailí
27.7.12:45-15:00Týmy ženfinále, předání medailí
28.7.12:15-15:00Víceboj mužifinále, předání medailí
29.7.12:50-15:00Víceboj ženyfinále, předání medailí
1.8.10:00-13:00Prostná mužifinále, předání medailí
Přeskok ženyfinále, předání medailí
Kůň našíř mužifinále, předání medailí
Bradla ženyfinále, předání medailí
2.8.10:00-12:15Kruhy mužifinále, předání medailí
Prostná ženyfinále, předání medailí
Přeskok mužifinále, předání medailí
3.8.10:00-12:15Bradla mužifinále, předání medailí
Kladina ženyfinále, předání medailí
Hrazda mužifinále, předání medailí
Sportovní lezení
3.8.10:00-15:40Muži - obtížnost, rychlost, boulderkvalifikace
4.8.10:00-15:40Ženy - obtížnost, rychlost, boulderkvalifikace
5.8.10:30-15:20Muži - obtížnost, rychlost, boulderfinále, předání medailí
6.8.10:30-15:20Ženy - obtížnost, rychlost, boulderfinále, předání medailí
Sportovní střelba
24.7.1:30-8:30Muži a ženy10m vzduchová puškakvalifikace, finále,předání medailí
25.7.2:00-8:30Muži a ženySkeet10 m vzduchová pistolekvalifikace (Skeet)kvalifikace, finále, předání medailí
26.7.2:00-11:15Muži a ženySkeetkvalifikace, finále,předání medailí
27.7.2:00-9:30Smíšené týmy10 m vzduchová pistole i puškakvalifikace, finále,předání medailí
28.7.2:00-9:00Muži a ženyTrapkvalifikace
29.7.2:00-5:452:00-9:55Ženy - 25 m pistoleMuži a ženyTrappřesnostkvalifikace, finále,předání medailí
30.7.2:00-7:50Smíšené týmyTrapkvalifikace, finále,předání medailí
31.7.5:00-10:10Smíšené týmy - TrapŽeny - 50 m malorážka 3 pozicekvalifikace, finále, předání medailí
1.8.1:30-6:15Muži - 25 m rychlpal. pistolekvalifikace
2.8.1:30-11:00Muži 25 m rychlpal. pistole50 m malorážka 3 pozicekvalifikace, finále,předání medailí
Stolní tenis
24.7.2:00-15:30Dvouhra žen a mužůSmíšená čtyřhraprvní koloosmifinále
25.7.3:00-15:00Smíšená čtyřhraDvouhra žen a mužůčtvrtfinále, semifináledruhé kolo
26.7.3:00-15:10Dvouhra žen a mužůSmíšená čtyřhradruhé a třetí koloo bronz, finále, předání medailí
27.7.3:00-15:30Dvouhra žen a mužůtřetí kolo, osmifinále
28.7.3:00-15:00Dvouhra žena mužůčtvrtfinále
29.7.4:00-15:10Dvouhra žensemifinále, o bronz,finále, předání medailí
Dvouhra mužůsemifinále
30.7.13:00-15:10Dvouhra mužůo bronz, finále,předání medailí
1.8.3:00-15:30Družstva žena mužůosmifinále
2.8.3:00-15:30Družstva žena mužůosmifinále, čtvrtfinále
3.8.3:00-15:30Družstva ženčtvrtfinále, semifinále
Družstva mužůčtvrtfinále
4.8.3:00-15:30Družstva žen a mužůsemifinále
5.8.4:00-15:40Družstva ženo bronz, finálepředání medailí
6.8.4:00-15:40Družstva mužůo bronz, finále,předání medailí
Surfing
25.7.0:00-9:20Muži i ženyprvní a druhé kolo
26.7.0:00-9:40Muži i ženytřetí kolo
27.7.0:00-7:20Muži i ženyčtvrtfinále, semifinále
28.7.1:00-4:35Muži i ženjízda o bronz, finále,předání medailí
Soutěž v surfingu je závislá na počasí, proto je jí vyhrazeno období mezi 25. červencem a 1. sprnem.
Šerm
24.7.2:00-15:25Kord - ženyŠavle - mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25.7.2:00-15:25Fleret - ženyKord - mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26.7.2:00-15:25Šavle - ženyFleret - mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27.7.3:00-13:40Kord - týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
28.7.3:00-13:40Šavle - týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
29.7.3:00-14:30Fleret - týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
30.7.3:00-13:40Kord - týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
31.7.3:00-13:40Šavle - týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
1.8.3:00-14:20Fleret - týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
Synchronizované plavání
3.8.12:30-14:00Technická dvojicsestavy
4.8.12:30-14:00Volná dvojicsestavyfinále, předání medailí
6.8.12:30-14:00Technická týmůsestavy
7.8.12:30-14:10Volná týmůsestavy a předání medailí
Taekwondo
24.7.3:00-15:40Ženy do 49 kgMuži do 58 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
25.7.3:00-15:40Ženy do 57 kgMuži do 68 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
26.7.3:00-15:40Ženy do 67 kgMuži do 80 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
27.7.3:00-15:40Ženy nad 67 kgMuži nad 80 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
Tenis
24.7.4:00-13:00Muži i ženyprvní kolo dvouhra a čtyřhra
25.7.4:00-13:00Muži i ženyprvní kolo dvouhra a čtyřhra
26.7.4:00-13:00Muži i ženydruhé kolo dvouhra a čtyřhra
27.7.4:00-13:00Muži dvouhraŽeny dvouhraMuži čtyřhraŽeny čtyřhradruhé kolotřetí koločtvrtfináledruhé kolo, čtvrtfinále
28.7.4:00-13:00Muži dvouhraŽeny dvouhraŽeny čtyřhraMuži čtyřhraSmíšená čtyřhratřetí koločtvrtfinálečtvrtfinálesemifináleprvní kolo
29.7.4:00-13:00Všechny disciplínyčtvrtfinále/semifinále
30.7.5:00-13:00Muži čtyřhrasemifinále, o bronz, finále, předání medailí
Muži dvouhraSmíšená čtyřhrasemifinále
31.7.5:00-13:00Muži dvouhraSmíšená čtyřhrazápas o bronz
Ženy dvouhrasemifinále, o bronz, finále, předání medailí
1.8.5:00-13:00Muži dvouhraŽeny čtyřhraSmíšená čtyřhrafinále, předání medailí
Triatlon
26.7.0:00-3:00Mužizávod, předání medailí
27.7.0:00-3:05Ženyzávod, předání medailí
31.7.0:30-3:25Smíšená štafetazávod, předání medailí
Veslování
23.7.1:30-5:10Ženy i mužiskifdvojskifpárová čtyřka
24.7.1:30-5:30Ženy i mužiskifdvojskifdvojka bez kormidelníkačtyřka bez kormidelníkačtyřka bez k. lehkých vah
25.7.2:00-4:40Ženy i mužiskif (semifinále E/F)dvojka bez kormidelníkapárová čtyřkadvojskif lehkých vahosmiveslice
26.7.2:00-4:40Ženy i mužiskif (čtvrtfinále)dvojskif (semifinále)čtyřka bez kormidelníka
27.7.1:30-5:00Ženy i mužiskif (semifinále C/D)dvojskif lehkých vah (semif)párová čtyřka (finále, předání medailí)dvojka bez kormidelníka (semifinále)
28.7.1:30-4:40Ženy i mužidvojskif (finále)čtyřka bez kormidelníka (fin)dvojskif (finále)osmivesliceskif (semifinále A/B)předání medailí
29.7.1:30-4:50Ženy i mužiskif (finále)dvojka bez kormidelníka (fin)dvojskif lehkých vah (finále)předání medailí
30.7.1:45-2:55Ženy i mužiskif (finále, předání medailí)osmiveslice (finále, předání medailí)
Vodní pólo
24.7.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyzákladní skupina
25.7.3:00-14:10Muži - 6 zápasůzákladní skupina
26.7.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyzákladní skupina
27.7.3:00-14:10Muži - 6 zápasůzákladní skupina
28.7.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyzákladní skupina
29.7.3:00-14:10Muži - 6 zápasůzákladní skupina
30.7.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyzákladní skupina
31.7.3:00-14:10Muži - 6 zápasůzákladní skupina
1.8.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyzákladní skupina
2.8.3:00-14:10Muži - 6 zápasůzákladní skupina
3.8.7:00-14:10Ženy - 4 zápasyčtvrtfinále
4.8.7:00-14:10Muži - 4 zápasyčtvrtfinále
5.8.7:00-14:10Ženyzápasy o 5.-8. místosemifinále
6.8.7:00-14:10Mužizápasy o 5.-8. místosemifinále
7.8.2:30-11:20Ženyzápasy o 5.-8. místoo bronz, finále, předání medailí
8.8.2:30-11:20Mužizápasy o 5.-8. místoo bronz, finále,předání medailí
Vodní slalom
25.7.6:00-9:45Kánoe C1 mužiKajak K1 ženykvalifikace
26.7.7:00-9:45Kánoe C1 mužisemifinále, finálepředání medailí
27.7.7:00-10:00Kajak K1 ženysemifinále, finálepředání medailí
28.7.6:00-9:45Kánoe C1 ženyKajak K1 mužikvalifikace
29.7.7:00-9:45Kánoe C1 ženysemifinále, finálepředání medailí
30.7.7:00-10:00Kajak K1 mužisemifinále, finálepředání medailí
Volejbal
24.7.3:00-16:30Muži skupinaItálie - KanadaBrazílie - TuniskoRusko - ArgentinaJaponsko - VenezuelaPolsko - ÍránUSA - Francie
25.7.3:00-16:30Ženy skupinaRusko - ItálieUSA - ArgentinaSrbsko - Dominikánská rep.Čína - TureckoJaponsko - KeňaBrazílie - Korea
26.7.3:00-16:30Muži skupinaÍrán - VenezuelaUSA - RuskoPolsko - ItálieFrancie - TuniskoJaponsko - KanadaBrazílie - Argentina
27.7.3:00-16:30Ženy skupinaRusko - ArgentinaČína - USAJaponsko - SrbskoItálie - TureckoBrazílie - Dominikánská rep.Korea - Keňa
28.7.3:00-16:30Muži skupinaKanada - ÍránUSA - TuniskoArgentina - FranciePolsko - VenezuelaJaponsko - ItálieBrazílie - Rusko
29.7.3:00-16:30Ženy skupinaItálie - ArgentinaKorea - Dominikánská rep.Srbsko - KeňaČína - RuskoJaponsko - BrazílieUSA - Turecko
30.7.3:00-16:30Muži skupinaKanada - VenezuelaBrazílie - USAJaponsko - PolskoArgentina - TuniskoItálie - ÍránRusko - Francie
31.7.3:00-16:30Ženy skupinaDominikánská rep. - KeňaUSA - RuskoArgentina - TureckoSrbsko - BrazílieJaponsko - KoreaČína - Itálie
1.8.3:00-16:30Muži skupinaPolsko - KanadaBrazílie - FrancieRusko - TuniskoItálie - VenezuelaJaponsko - ÍránUSA - Argentina
2.8.3:00-16:30Ženy skupinaSrbsko - KoreaUSA - ItálieRusko - TureckoČína - ArgentinaJaponsko - DominikánaBrazílie - Keňa
3.8.3:00-16:30Mužičtvrtfinále
4.8.3:00-16:30Ženyčtvrtfinále
5.8.6:00-16:00Mužisemifinále
6.8.6:00-16:00Ženysemifinále
7.8.6:30-16:45Mužio bronz, finále, předání medailí
8.8.3:00-9:00Ženyo bronz, finále,předání medaile
Vzpírání
24.7.2:50-9:00Ženy 49 kgskupina A a Bpředání medailí
25.7.4:50-15:00Muži 61 kgŽeny 67 kgskupina A a Bpředání medailí
26.7.6:50-15:00Ženy 55 kgskupina A a Bpředání medailí
27.7.4:50-15:00Ženy 59 kgŽeny 64 kgskupina A a Bpředání medailí
28.7.6:50-15:00Muži 73 kgskupina A a Bpředání medailí
31.7.4:50-15:00Muži 81 kgMuži 96 kgskupina A a Bpředání medailí
1.8.6:50-15:00Ženy 76 kgskupina A a Bpředání medailí
2.8.4:50-15:00Ženy 87 kgŽeny nad 87 kgskupina A a Bpředání medailí
3.8.6:50-15:00Muži 109 kgskupina A a Bpředání medailí
4.8.6:50-15:00Muži nad 109kgskupina A a Bpředání medailí
Zápas (ŘŘ = řecko-římský, VS = volný styl)
1.8.4:00-6:0011:15-12:15Muži ŘŘ 60 kgŽeny VS 76 kgMuži ŘŘ 130 kgosmifinále, čtvrtfinálesemifinále
2.8.4:00-6:3011:15-15:00Muži ŘŘ 77 kgŽeny VS 68 kgMuži ŘŘ 97 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
Muži ŘŘ 60 kgŽeny VS 76 kgMuži ŘŘ 130 kgo bronz, finále,předání medailí
3.8.4:00-6:3011:15-15:00Muži ŘŘ 67 kgŽeny VS 62 kgMuži ŘŘ 87 kgosmifinále, čtvrtfinále,semifinále
Muži ŘŘ 77 kgŽeny VS 68 kgMuži ŘŘ 97 kgo bronz, finále,předání medailí
4.8.4:00-6:3011:15-15:00Muži VS 57 kgŽeny VS 57 kgMuži VS 86 kgosmifinále, čtvrtfinále,semifinále
Muži ŘŘ 67 kgŽeny VS 62 kgMuži ŘŘ 87 kgo bronz, finále,předání medailí
5.8.4:00-6:3011:15-15:00Muži VS 74 kgŽeny VS 53 kgMuži VS 125 kgosmifinále, čtvrtfinále,semifinále
Muži VS 57 kgŽeny VS 57 kgMuži VS 86 kgo bronz, finále,předání medailí
6.8.4:00-6:3011:15-15:00Muži VS 65 kgŽeny VS 50 kgMuži VS 97 kgosmifinále, čtvrtfinále,semifinále
Muži VS 74 kgŽeny VS 53 kgMuži VS 125 kgo bronz, finále,předání medailí
7.8.11:45-15:00Muži VS 65 kgŽeny VS 50 kgMuži VS 97 kgo bronz, finále,předání medailí

Reklama

Sdílejte článek